Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

PROT: Szkolenia przed Euro 201207-10-2010


Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z partnerami realizuje cykl bezpłatnych szkoleń w ramach projektu „Już dziś nastaw się na sukces – EURO 2012 – nasze kwalifikacje, nasza wygrana”.

Mistrzostwa 2012 to ogromna szansa zarówno dla Gdańska, jak i całego regionu, musimy być perfekcyjnie przygotowani dlatego zdecydowaliśmy się na realizację projektu ukierunkowanego na wsparcie kadr zatrudnionych w sektorze turystyki – mówi Marta Chełkowska, Prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Już dziś nastaw się na sukces – EURO 2012 – nasze kwalifikacje, nasza wygrana” mają być szansą dla branży i środowiska turystycznego na podniesienie kwalifikacji z takich dziedzin jak: marketing, budowanie marki miejsca poprzez event, profesjonalna obsługa klienta (w tym animator seniora, animator dziecięcy), zarządzanie bezpieczeństwem imprez masowych. Część szkoleń kończy się uzyskaniem tytułu zawodowego (Instruktor Rekreacji Ruchowej, kierownik ds. bezpieczeństwa).

Wszystkie tematy szkoleń, wraz z ich opisem, harmonogram realizacji, jak również inne przydatne informacje zawarte zostały na stronie projektu: www.turystyka.pomorskie.pl.

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić specjalny formularz i poczekać na akceptację organizatora. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona dlatego w pierwszej kolejności ułatwiony dostęp będą miały osoby zajmujące stanowiska niższego szczebla lub zamieszkałe poza obszarem metropolitalnym. Szczegółowych informacji można także zasięgnąć w biurze Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz partnerów projektu.

Projekt realizowany przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną, Agencję Rozwoju Gdyni S.A, we współpracy z firmą Pegaz Group oraz Szkołą Wyższą Prawa i Dyplomacji, a współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej pozyskanych w ramach Europejskiego.


źródło: dziennikturystyczny.pl

Komentujesz: PROT: Szkolenia przed Euro 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie