Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Premiera "The Dream Factory" już w sobotę


18-09-2012


Już w najbliższą sobotę 22 września w krakowskim kinie "Kijów.Centrum" odbędzie się europejska premiera filmu "The Dream Factory". Projekcję poprzedzi wystawa sprzętu służącego do uprawiania narciarskiego freestyle'u, freeride'u i skitour'u oraz prezentacja nowej odsłony portalu hiverMAG.


Film "The Dream Factory" opowiadając historię Alaski, zwraca szczególną uwagę na to, że miejsce to od zawsze przyciągało ludzi pragnących spełniać swoje marzenia. Po gorączce złota i boomie naftowym dla swoich celów dzikie tereny Alaski odkryli także narciarze poszukujący miejsca gdzie jazda nie ma żadnych ograniczeń, a zasady wyznacza jedynie przyroda i góry. W ten sposób tamtejsze pasma górskie, słynące z olbrzymich opadów śniegu, stały się Mekką dla wszystkich tych, którzy chcieli zrealizować swoje własne narciarskie marzenia. W "The Dream Factory" będziemy mieli okazję cofnąć się do pionierskich czasów narciarskiej eksploracji Alaski, o których opowiadać będą ludzie będący bohaterami wydarzeń sprzed lat.

Przed premierą, w hallu kina "Kijów.Centrum" będzie miała miejsce wystawa sprzętu narciarskiego służącego do uprawiania freeskiingu. Swoje kolekcje pokaże jedenaście marek narciarskich obecnych na polskim rynku. Ponadto walory swoich ośrodków pokaże Austria, będzie można dowiedzieć się sporo o prawidłowym serwisowaniu sprzętu, przyjrzeć się z bliska wyposażeniu lawinowemu najnowszej generacji czy spróbować dedykowanych entuzjastom sportów zimowych batonów o specjalnej formule.


Trzecim elementem wieczoru będzie zaprezentowanie nowej odsłony freeskiingowego portalu hiverMAG, którego ekipa organizuje całe wydarzenie. Na odwiedzających stronę czekają nowe funkcje i ciekawe treści przygotowane przez redakcję. By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, publiczność będzie mogła wziąć udział w konkursach z ciekawymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia.


Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie hivermag.pl


Komentujesz: Premiera The Dream Factory już w sobotę

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: kraków, freeskiing, narciarstwo


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie