Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Premiera The Art Of Flight w Warszawie24-11-2011


23 listopada jedenaście kin w całej Polsce wyświetliło najbardziej oczekiwany film w świecie sportów akcji. Ogólnoświatowa premiera snowboardowego filmu The Art Of Flight odwiedziła także Multikino Złote Tarasy w Warszawie, gdzie dodatkową atrakcją była obecność gwiazd obrazu, Travisa Rice’a oraz Nicolasa Muellera.


Na to wydarzenie czekało wielu miłośników białych szlaków w naszym kraju. Travis Rice i Curt Morgan ponownie połączyli siły, aby stworzyć obraz, który zrewolucjonizował wizerunek filmów snowboardowych. The Art Of Flight to film, który w niepowtarzalny sposób łączy piękno przyrody z perfekcją wykonywania trików snowboardowych. Zainteresowanie efektem końcowym przerosło oczekiwania jego twórców. Bilety na seanse w większości miast zostały wyprzedane, a na uroczystą premierę w Złotych Tarasach przybyli między innymi Borys Szyc, Mateusz Damiencki, Dorota Gardias, Marysia Góralczyk i Staszek Karpiel.


W komentarzach publiczności biorącej udział w premierach słychać najczęściej zachwyt krajobrazami, które pojawiają się w tle snowboardowych przejazdów. Za scenerię do filmu posłużyły między innymi szczyty w Darwin Range w chilijskiej Patagonii, Tordrillo Range na Alasce, Snake River Range w Wyoming, Aspen w Kolorado i wiele innych dziewiczych stoków z całego świata.


- The Art Of Flight został nakręcony tak, żeby wyświetlać go głównie w kinach. To już czterdziesty drugi przystanek naszego touru po światowych premierach. Każda z tych projekcji pokazuje nam jak mocna jest społeczność snowboardowa. Spotykamy ludzi podobnych do nas i wymieniamy wrażenia i doświadczenia - powiedział Travis Rice podczas swojego pobytu w Warszawie.


- Wszyscy jesteśmy jedną narodowością snowboardową. Nieważne skąd jesteś, ważne że masz pasję do jazdy na desce. Właśnie to staraliśmy się zawrzeć w naszym filmie - dodał Nicolas Mueller.


Komentujesz: Premiera The Art Of Flight w Warszawie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, snowboard, red bull, multikino


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie