Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

„Poznań za pół ceny 2012” rozpocznie długi weekend majowy


13-03-2012


Tegoroczna, piąta edycja akcji „Poznań za pół ceny” odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia. Osoby odwiedzające wówczas poznańskie hotele, restauracje i muzea mogą liczyć na 50% rabat, a ofertę uatrakcyjni bogaty, unikalny i darmowy program turystyczny. Tym razem akcję zorganizowano na początku „długiego weekendu majowego”.


– Piąta edycja akcji „Poznań za pół ceny” zapowiada się pod każdym względem rekordowo. Będziemy mieli ponad setkę partnerów, a do tego z 50% rabatu skorzystamy po raz pierwszy także w wymiarze metropolitalnym, bo do akcji wchodzą partnerzy z podpoznańskich gmin - zapowiada Jan Mazurczak z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.


Taniej będzie zarówno w poznańskich hostelach, w których za nocleg zapłacimy już od 22 zł, jak i w najbardziej ekskluzywnych cztero- i pięciogwiazdkowych hotelach. W akcji swój udział potwierdziło już około 50 partnerów. Wśród nich znalazły się liczne hotele, restauracje oraz muzea. Za pół ceny będzie można także kupić bilety na spektakle Teatru Polskiego i Teatru Nowego, zagrać w tenisa, squasha i badmintona w Centrum Rekreacyjnym Fabianowo, w kręgle, bowling czy bilard w Fantasy Park czy też skorzystać z parku linowego Cascader Park w Kobylnicy pod Poznaniem.


Rabaty to jednak nie wszystko. W weekend 28-29 kwietnia 2012 r. na turystów czeka także bogaty i unikalny program turystyczny. Udostępniony dla turystów będzie XIX-wieczny pruski fort, po którym turystów oprowadzać będą przewodnicy ubrani w historyczne mundury, na miejscu powstanie obóz wojskowy. Pojawią się zabytkowe pojazdy oraz wojskowa grochówka. Bezpłatnie będzie można zwiedzić Poznań, spacerując kilkoma tematycznymi szlakami, otwarte zostaną podziemia kościoła farnego czy komnaty Zamku Cesarskiego. W ramach akcji odbędą się także przechadzki Traktem Królewsko-Cesarskim, po którym oprowadzać będą przewodnicy w monarszych strojach.


Szczegółowe informacje na stronie www.poznan.pl/polceny


Komentujesz: Poznań za pół ceny rozpocznie majówkę

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: poznań, poznań za pół ceny


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie