Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Poznań za pół ceny 4 i 5 czerwca


31-03-2011


Kolejna edycja akcji „Poznań za pół ceny” odbędzie się w weekend 4-5 czerwca. Miasto stanie się wtedy atrakcyjne dla turystów nie tylko ze względu na 50% rabat w hotelach, restauracjach czy muzeach. W te dwa dni taniej będzie oznaczało też lepiej, a to za sprawą unikalnego i darmowego programu turystycznego.


Projekt zrealizowała po raz pierwszy w 2008 r. Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna. Do niskich cen za hotele, restauracja, muzea, ZOO czy Palmiarnię dodano bogaty i unikalny program turystyczny. Otwarte zostały zwykle zamknięte podziemia kościoła farnego, swoje komnaty otworzył Zamek Cesarski, a bogactwo turystycznych atrakcji dopełniło otwarcie dla zwiedzających jednego z XIX-wiecznych fortów, po którym oprowadzali przewodnicy przebrani w pruskie mundury.


Trzecia edycja akcji odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2011 roku. Na turystów będzie czekało ponad stu partnerów – hotele, hostele, restauracje, muzea, spa, paintball i wiele innych. Na stronach zamieszczony zostanie pełen program atrakcji turystycznych, które czekają na wszystkich zupełnie za darmo. Przewodnicy miejscy będą oprowadzać po Ostrowie Tumskim, pokażą podziemia pierwszej polskiej katedry – miejsce pochówku pierwszych polskich władców, Dzielnicę Zamkową z Zamkiem Cesarskim oraz zaproszą na specjalnie wytyczone na czas akcji szlaki: modernizmu, piwa, miłości czy słynnych poznaniaków.


- Czwarta edycja akcji zapowiada się pod każdym względem rekordowo – zapowiada Jan Mazurczak, dyrektor Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

- Będziemy mieli więcej partnerów, więcej propozycji turystycznych, czyli jeszcze więcej powodów, by weekend 4-5 czerwca rezerwować na Poznań.


Więcej informacji na stronie www.poznan.pl/polceny


Komentujesz: Poznań za pół ceny już 4 i 5 czerwca

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: poznań, wielkopolska, czerwiec, turystyka


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie