Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Poznań z widokiem na… Pomorskie


20-10-2012


Przechodniów intrygują kolorowe lunety widokowe, jakie stanęły w czterech punktach Poznania. Zaskoczenie jest tym większe, że patrząc przez każdą z nowych lunet można zobaczyć … morze! To jednak nie pomyłka ani niezwykłe osiągnięcie optyki, lecz akcja promocyjna Województwa Pomorskiego, zachęcająca do odwiedzania Pomorza.


Pomorskie od lat kojarzone jest głównie z letnim wypoczynkiem nad morzem, ale organizatorzy akcji zapewniają, że region posiada wiele ciekawych ofert i propozycji, które idealnie sprawdzają się właśnie wiosną, jesienią czy zimą.

- Warto brać udział w targach turystycznych, ale równolegle staramy się stosować inne, niestandardowe formy promocji, w tym osadzone w przestrzeni miejskiej. Tym razem „wychodzimy na miasto” z lunetami – tak, by dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorów - mieszkańców Poznania, Wielkopolski oraz odwiedzających miasto – wyjaśnia ideę akcji
Marta Chełkowska, Prezes Zarządu PROT.


Pomorskie lunety nie są jednak zwykłymi lunetami widokowymi, jakie spotyka się często nad Bałtykiem i przez które – po wrzuceniu monety – można podziwiać odległe panoramy.

Na zamontowanych wewnątrz ekranach wyświetlane są bowiem specjalne pokazy slajdów prezentujących uroki regionu pomorskiego z perspektywy różnych pór roku. Korzystanie z lunet jest bezpłatne.


Lunety ustawione będą od 21 do 28 października na ulicach miasta, w czterech najbardziej uczęszczanych punktach (przed gmachem Opery, przy Starym Browarze, na Placu Wolności,
przed wejściem wschodnim na tereny MTP); przez piątą na Pomorze będą mogli zaglądnąć odwiedzający targi Tour Salon.


Więcej informacji na stronie www.pomorskie.travel


Komentujesz: Poznań z widokiem na... Pomorskie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: poznań, pomorze, morze, tour salon


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie