Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Poznaliśmy Turystyczne Odkrycie 201222-02-2012


Do konkursu organizowanego przez Targi Turystyczne Online zgłoszono ponad 100 różnorodnych projektów dotyczących m.in.: turystyki aktywnej, obiektów noclegowych, wydarzeń kulturalnych, imprez turystycznych czy nowych inwestycji przyczyniających się do podniesienia atrakcyjności turystycznej danego regionu.


Po długich naradach komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów.

- Turystyczne Odkrycie 2012 – Żywy Skansen – Centrum Folkloru Polskiego –kompleks turystyczno-rekreacyjny, w którym atmosfera ludowego folkloru łączy się ze współczesnością,

- Wyróżnienie Turystyczne Odkrycie 2012 – Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie – miejsce, w którym w sposób nowoczesny dowiedzieć się można wszystkiego na temat wyrobów ze szkła i tradycji jego produkcji w Krośnie.


Laureat konkursu otrzyma kampanię promocyjną o wartości 10 tys. zł – m.in. roczną prezentację na stronie www.targiturystyczneonline.pl oraz kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń banneru promocyjnego.

Dodatkowo Komisja Konkursowa przyznała wyróżnienia.


- Tak wiele zgłoszeń potwierdziło nas w przekonaniu, że Polska ma jeszcze wiele atrakcyjnych i nie odkrytych turystycznych pereł. Internetowe Targi Turystyczne to miejsce, w którym można zaprezentować je setkom tysięcy internautów – powiedział Wojciech Kreft, organizator Targów Turystycznych Online, które rozpoczną się w pierwszych dniach marca br.


Źródło: dziennikkturystyczny.pl


Komentujesz: Poznaliśmy Turystyczne Odkrycie 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: skansen, turystyczne odkrycie


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie