Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Pomorskie zapłaci za Twoje wymarzone wakacje!22-03-2011


Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała konkurs, w którym nagrodą główną jest aż do 8 000 zł na realizację swoich wymarzonych planów w województwie pomorskim oraz kamera HD. Dla 10 kolejnych uczestników nagrodami są aparaty cyfrowe. Jedyne co ogranicza uczestników konkursów to fantazja i nieograniczona oferta turystyczna województwa pomorskiego.


- Wymyśl scenariusz swoich wymarzonych wakacji, prześlij go najlepiej wraz z nagraniem, w którym opowiesz dlaczego właśnie Ty powinieneś wygrać i poczekaj na werdykt Jury. Scenariusz powinien być na tyle atrakcyjny, aby zaskoczyć jury i pokazać, jak wiele Pomorskie ma do zaoferowania. Szlaki kulturowe, oferty SPA, kitesurfing czy loty balonem? Wybór należy do uczestników konkursu. Zwycięzca będzie zobowiązany do realizacji swojego scenariusza i krótkiego relacjonowania za pomocą kamery każdego etapu swoich wymarzonych wakacji - wyjasniają organizatorzy.


- Wokół nas jest wiele inspirujących miejsc. Wystarczy dobrze się rozejrzeć. Życzę wam wielu pomysłów na wymarzone wakacje i powodzenia w ich realizacji. Taki konkurs to doskonały sposób na urzeczywistnienie swoich marzeń. Szczególnie zachęcam was do szukania inspiracji nad Wisłą - twierdzi znany podróżnik Marek Kamiński, jeden z jurorów w konkursie.


Zgłoszenia można przesyłać do 30 maja br. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.nabierzkolorow.pl


Komentujesz: Pomorskie zapłaci za Twoje wakacje!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: wakacje, konkurs, marek kamiński, pot


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie