Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Polsko-ukraińskie forum turystyczne w Łodzi14-05-2011


Dziś, w Łodzi oraz regionie łódzkim III rozpoczyna się polsko-ukraińskie forum turystyczne. W spotkaniach weźmie udział około 35 przedstawicieli ukraińskich biur oraz touroperatorzy z całego kraju. Kluczowym elementem szczytu będzie całodniowy workshop, w trakcie którego odbędą się krótkie rozmowy handlowe obydwu stron. Forum potrwa do 17 maja.


Nawiązanie kontaktów biznesowych oraz zapoznanie się z ofertą przyjazdową naszego miasta i regionu to nie jedyny cel organizatorów. Równie istotnym elementem ma być dostarczenie pozytywnych emocji, niezapomnianych wrażeń z pobytu w województwie łódzkim. Aby osiągnąć założone cele zagranicznym gościom zaproponowano nocleg w hotelu Andel’s Łódź oraz program turystyczny i artystyczny towarzyszący warsztatom.


Uroczysta inauguracja Forum zaplanowana jest w dniu 16 maja (poniedziałek) o godzinie 11.00 w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne im. Alcide de Gasperi w Instytucie Europejskim w Łodzi.


Organizatorami przedsięwzięcia są: Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Urząd Miasta Łodzi, Polska Organizacja Turystyczna oraz Polski Ośrodek Informacji Turystycznej na Ukrainie.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Polsko-ukraińskie forum turystyczne w Łodzi

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: łódź, ukraina, turystyka rozwoju, forum turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie