Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Polskie stoisko nagrodzone w Londynie10-11-2011


7-10 listopada br., w Londynie odbywają się międzynarodowe targi turystyczne World Travel Market. Stoisko Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej promujące Euro 2012 zostało wyróżnione przez organizatorów targów.


Londyńskie targi biznesu turystycznego odwiedził m.in. wielokrotny reprezentant Polski, bramkarz Jerzy Dudek, który spotkał się z przedstawicielami mediów i touroperatorów. Spotkanie zgromadziło ponad 100 dziennikarzy z całego świata, którzy zapoznali się z prezentacją poprowadzoną przez Adama Zaborowskiego, pełnomocnika prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej ds. Euro 2012. Konferencję prowadzili Bartłomiej Walas, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Bogdan Becla, dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Londynie.


Podczas targów wszyscy zainteresowani mieli okazję poznać polską ofertę turystyczną przygotowaną w związku z organizacją Euro 2012, a także obejrzeć spoty reklamowe promujące Polskę za granicą, zrealizowane w ramach kampanii „Feel invited".


Targi WTM to drugie najważniejsze - po berlińskich ITB - targi turystyczne, na których swoje produkty prezentują wystawcy z całego świata. W tegorocznym WTM bierze udział 5117 touroperatorów, a w czasie targów odbywa się ponad 100 imprez towarzyszących.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Polskie stoisko nagrodzone w Londynie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: londyn, euro 2012, polska organizacja turystyczna, targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie