Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

PolskiBus.com zwiększa liczbę połączeń autokarowych z Warszawy do Krakowa i Zakopanego04-01-2012


PolskiBus.com, popularny przewoźnik autokarowy oferujący ekspresowe przewozy międzymiastowe w konkurencyjnych cenach, ogłasza nowe, dogodne połączenia z Warszawy do Kielc, Krakowa i Zakopanego. Nowe, dogodne godziny połączeń obowiązywać będą od 12 stycznia 2012 r.


PolskiBus.com będzie oferował cztery kursy dziennie do i z Kielc oraz Krakowa, z dwoma połączeniami dziennie do i z Zakopanego. Aby zapewnić pasażerom jak najkorzystniejsze ceny biletów, przewoźnik zachęca do wcześniejszego dokonywania rezerwacji. Ceny biletów zawsze zaczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej i wzrastają, gdy zbliża się data podróży.


- Ogromna popularność firmy PolskiBus.com zainspirowała nas do ponownego rozszerzenia naszej sieci połączeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia nowych, dogodnych połączeń dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających Warszawę, Kraków, Kielce i Zakopane. Dopóki pasażerowie będą poszukiwać najkorzystniejszych sposobów przemieszczania się na terenie i poza granicami Polski, z przyjemnością w dalszym ciągu będziemy oferować wygodne, komfortowe i bezpieczne sposoby podróżowania w atrakcyjnych cenach – przyznał Roger Bowker, Dyrektor Generalny Souter Holdings Poland.


Zgodnie z nowym rozkładem autokary z Warszawy do Krakowa, przez Kielce odjeżdżać będą aż 4 razy dziennie w godzinach: 9:00, 14:30, 17:45 i 23:45. Pasażerowie mogą się wybrać z Warszawy do Zakopanego o godzinie 14:30 i 23:45. Bilety można rezerwować już od 3 stycznia 2012 r. na stronie www.PolskiBus.com.


PolskiBus.com jest polską firmą świadczącą usługi ekspresowych przewozów autokarowych, która oferuje klientom możliwość szybkiego i komfortowego podróżowania między miastami po bardzo niskich cenach.
Osiem tras obsługiwanych przez PolskiBus.com łączy 17 miast w Polsce, w tym: Warszawę, Gdańsk, Ostródę, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Szczecin, Łódź, Poznań, Wrocław, Częstochowę, Katowice, Kielce, Kraków, Zakopane, Lublin i Białystok. Ponadto PolskiBus.com obsługuje cztery europejskie stolice: Berlin, Bratysławę, Pragę i Wiedeń.


Komentujesz: PolskiBus.com zwiększa liczbę połączeń

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: zakopane, polski bus, linie autokarowe


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie