Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Polska premiera "The Art of Flight"08-11-2011


23 listopada, w 11 wybranych Multikinach w całej Polsce, odbędzie się ogólnopolska premiera filmu The Art of Flight, najbardziej oczekiwanej produkcji w świecie snowboardu i jednej z najważniejszych pozycji w kinematografii sportowej ostatnich lat. Na pokazie w Warszawie obecni będą twórcy filmu, gwiazda snowboardu Travis Rice oraz reżyser Curt Morgan.


Najtrudniejsze triki wykonywane poza szlakiem, nieprawdopodobne zjazdy z dziewiczych stoków oraz przepiękne ujęcia z najlepszych miejsc do jazdy na snowboardzie - wszystko to sprawia, że The Art of Flight to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów snowboardowych ostatnich lat. Najnowsze dzieło Travisa Rice’a i Curta Morgana to świetnie opowiedziana historia, prawdziwi bohaterowie i duża dawka sportowych wrażeń. Każde ujęcie zostało zarejestrowane przy użyciu najnowocześniejszych technik kinematografii, dzięki czemu widz ma wrażenie obserwowania na żywo jazdy najlepszych na świecie snowboardzistów.


Światowa premiera filmu odbyła się 7 września 2011 w nowojorskim Beacon Theatre, w ramach Quiksilver Pro New York (ASP World Tour). 23 listopada Travis Rice oraz Curt Morgan przyjadą do Warszawy, by zaprezentować swoje dzieło polskim fanom. W trakcie zaplanowanego spotkania z publicznością Travis Rice wręczy również wylosowanej osobie nową deskę snowboardowi, zaprojektowaną specjalnie z okazji premiery filmu. Tuż po premierze w warszawskim klubie Piekarnia odbędą się zawody snowboardowe oraz after party.
Premierowe pokazy odbędą się 23 listopada w 11 wybranych Multikinach w całej Polsce. Lista kin wraz z godzinami seansów oraz informacje o biletach pojawią się już 11 listopada na stronach www.redbullmobile.com oraz www.multikino.pl.

Szczegółowe informacje o filmie znajdują się zaś na stronie www.artofflightmovie.com.


The Art of Flight jeszcze przed premierą stał się najbardziej oczekiwanym obrazem tego roku w świecie sportów ekstremalnych. W serwisie Youtube trailer filmu zobaczyło dotychczas ponad 5 mln widzów. W ciągu godziny od pojawienia się w iTunes, „The Art of Flight” stał się numerem jeden w kategorii sport, zgarniając pięć gwiazdek od pierwszych recenzentów.


Komentujesz: Polska premiera The Art of Flight

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, snowboard, multikino, filmy sportowe


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie