Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

MyDeal Podróże - Polska i Europa za pół ceny01-03-2011


Wczoraj wystartowała strona podroze.mydeal.pl - nowa inicjatywa serwisu zakupów grupowych MyDeal, gdzie umieszczane są oferty turystyczne. Na początek użytkownicy będą mogli skorzystać z oferty wyjazdu do Pragi, Krakowa lub nad polskie morze. Wkrótce pojawią się kolejne oferty z Polski oraz zagranicy.


Na stronie, oprócz wyjazdów do hoteli i pensjonatów w naszym kraju, będzie można wykupić kilkudniowe pobyty w najpiękniejszych miastach europejskich, a także znaleźć oferty wyjazdów do SPA i wycieczkowe propozycje biur podróży.


- Chcemy dać naszym możliwość odkrycia najpiękniejszych miast w Polsce oraz odwiedzenia stolic europejskich w bardzo korzystnych cenach. Tak jak za każdym razem na MyDeal.pl – co najmniej o 50% taniej. Zbieramy w jednym miejscu najciekawsze oferty pośród biur podróży, hoteli, pensjonatów i ośrodków SPA. MyDeal Podróże ma być platformą łączącą najlepsze oferty turystyczne w jednym miejscu – powiedział Filip Goździewicz, Prezes Zarządu MyDeal.


Serwis umożliwia ucieczkę od cywilizacji nad jeziora, wypoczynek nad morzem czy niezapomnianą przygodę w górach. Dzięki platformie będzie można spędzić romantyczne chwile we dwoje lub udać się na weekendowy wypad z przyjaciółmi. Użytkownicy mogą zdecydować, czy wolą ofertę błogich wakacji w słońcu, czy niezapomnianą wyprawę wędkarską na pełnym morzu. 

 

W tej chwili na stronie można znaleźć oferty z 18 miast min. Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Bydgoszczy i Torunia, Katowic, Szczecina czy Łodzi. Już wkrótce pojawią się również propozycje dla mieszkańców kolejnych miast.


Źródło: Informacja prasowa MyDeal


Komentujesz: Polska i Europa za pół ceny

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: podróże, hotele, wczasy, biura podróży


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie