Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Polska Akcja Humanitarna zaprasza właścicieli lokali do akcji Świąteczny Stół Pajacyka


07-11-2010


W niedzielę 5 grudnia 2010 już po raz dziewiąty Polska Akcja Humanitarna organizuje akcję Świąteczny Stół Pajacyka, której celem jest pozyskanie funduszy na dożywianie dzieci w polskich szkołach i świetlicach. Tego jednego dnia właściciele biorących udział w akcji restauracji, pubów i kawiarni przekazują umowne 1/10 obrotu na rzecz niedożywionych dzieci.

Świąteczny Stół Pajacyka to jednodniowa akcja, podczas której właściciele restauracji, pubów i kawiarni przekazują umowne 1/10 obrotu na rzecz niedożywionych dzieci. Każdy lokal, który przyłączy się do akcji, zostanie na 2 tygodnie przed akcją oznaczony charakterystycznym plakatem, by jasno informować mieszkańców miasta o swoim przystąpieniu do Świątecznego Stołu Pajacyka. Nazwa i adres lokalu będzie promowana na stronie www.pajacyk.pl i www.pah.org.pl

Po zakończeniu akcji PAH uhonoruje lokal tytułem Przyjaciel Pajacyka, podziękowaniem i naklejką informującą o udziale w akcji.

W tym roku wspierają nas znani właściciele lokali gastronomicznych: Agnieszka Kręglicka, Piotr Najsztub, Wojciech Malajkat; znani kucharze: Pascal Brodnicki, Robert Makłowicz, Robert Sowa, Karol Okrasa; ambasadorzy Programu Pajacyk: Agnieszka Dygant i Tomasz Kot.

W ubiegłym roku do akcji na terenie całego kraju włączyło się kilkaset lokali gastronomicznych, a dzięki zebranym w ten sposób środkom zakupiono 15,5 tys. obiadów.

Więcej szczegółów dotyczących akcji i sposoby włączenia się do niej znaleźć można na stronach pah.org.pl i pajacyk.pl.źródło: PAH / www.dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Polska Akcja Humanitarna zaprasza właścicieli lokali do akcji Świąteczny Stół Pajacyka

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie