Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Polish Pass: Bilet komunikacyjny, rezerwacja hotelu i ubezpieczenie zdrowotne w jednym dokumencie15-12-2010


W trakcie Euro 2012 w Polsce będzie dostępny unikalny produkt logistyczno-transportowy dla kibiców – Polish Pass. Rozwiązanie to jest opracowywane w Polsce już od ponad roku. 


Według szacunków ekspertów, w czerwcu 2012 roku do Polski może przybyć około 1 miliona kibiców z całej Europy. Dla zdecydowanej większości będzie to pierwszy kontakt z naszym krajem. Dlatego kwestią kluczową jest zapewnienie gościom jak najbardziej komfortowych warunków pobytu i podróżowania po Polsce. Ma to bezpośredni wpływ na pozytywne wrażenia, a co za tym idzie, na możliwość zmiany wizerunku kraju w Europie.Aby ułatwić i uprzyjemnić kibicom pobyt w Polsce, spółka PL.2012 wraz z partnerami przygotowań Polski do Euro 2012, pracuje nad wdrożeniem produktu o nazwie Polish Pass. Będzie to rozwiązanie integrujące w sobie następujące elementy: bilet na transport miejski w Miastach-Gospodarzach, bilet na transport pomiędzy Miastami-Gospodarzami, potwierdzenie rezerwacji hotelu oraz ubezpieczenie zdrowotne.


Polish Pass będzie można nabyć w Internecie. Zakładana jest możliwość personalizacji produktu w zależności od indywidualnych potrzeb osoby planującej pobyt w Polsce.

Komentujesz: Polish Pass w trakcie Euro 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: piłka nożna, rezerwacje, euro 2012, mistrzostwa europy, polish pass


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie