Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Podróż za jeden… kwiat słonecznika


20-07-2012


Biuro podróży Why Not HOLIDAYS ogłosiło konkurs na najpiękniejszy, wykonany dowolną techniką plastyczną, kwiat słonecznika. Nagrodą jest voucher o wartości 2 tys. zł do wykorzystania na usługi biura. Swoje prace zgłaszać można do 26 sierpnia. Zabawa jest częścią festiwalu Karpackie Klimaty, który odbywać się będzie pod koniec wakacji (od 31 sierpnia do 2 września) w Krośnie.


- Słonecznik jest symbolem życia i słońca. Właśnie ten kwiat stał się znakiem odbywającego się co roku w Krośnie festiwalu Karpackie Klimaty. Impreza ta jest świętem wszystkich tych, którzy uwielbiają dobrą zabawę, folkową muzykę, wyśmienite wino i jedzenie oraz klimat wielokulturowego pogranicza – przekonują organizatorzy.


W ramach tegorocznej imprezy biuro turystyczne Why Not HOLIDAYS – patron festiwalu – zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszy słonecznik. Słoneczniki mogą być wykonane dowolną techniką, ale muszą mieć formę przestrzenną.


Słoneczniki wraz z kartą zgłoszeniową należy przynieść do biura Grupy Why Not TRAVEL w Krośnie przy ul. Piłsudskiego 1 (Rynek) do 26 sierpnia br. do godz 18:00. Główną nagrodą jest voucher o wartości 2 tys. zł, który wykorzystać będzie można na dowolne podróże z oferty biura Why Not HOLIDAYS. Na laureata drugiego miejsca czeka rodziny obiad w restauracji Buda w Krośnie. Uczestnicy zabawy, których projekty zostaną wyróżnione przez jury mogą liczyć natomiast na upominki od Regionalnego Centrum Kultury Pogranicza. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 2 września na krośnieńskim rynku, podczas finału Karpackich Klimatów.


- Konkurs to tylko jedna z atrakcji, jaką przygotowaliśmy w ramach Karpackich Klimatów. Chcemy, aby podczas tegorocznej edycji festiwalu Krosno było pełne kwiatów. W każdą niedzielę sierpnia zapraszamy całe rodziny do naszego biura przy ul. Piłsudskiego 1, gdzie wspólnie będziemy rysować słoneczniki. Autorów najpiękniejszych prac również nagrodzimy – powiedział Łukasz Szuba z biura podróży Why Not HOLIDAYS.


Szczegółowe informacje na stronie www.whynotholidays.pl


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Podróż za jeden... kwiat słonecznika

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: konkurs rysunkowy, biura podróży


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie