Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Poczuj Bałtyk w Warszawie!


17-06-2010

Jeszcze tylko dziś na Skwerze Hoovera w Warszawie można w niecodzienny sposób zapoznać się ofertą nadmorskich kurortów. Na ekranach umieszczonych w wielkich, przeciwsłonecznych okularach można obejrzeć największe atrakcje Jastarni, Mielna i wielu, wielu innych nadbałtyckich miasteczek.


Akcja promocyjna zorganizowana przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną oraz Zachodniopomorską Regionalną Organizację Turystyczną to kontynuacja inicjatywy, która podczas majówki umilała warszawiakom spacery.

Organizatorzy ponownie proponują wylegiwanie się na leżaku w centrum stolicy, szum fal oraz wirtualny spacer po nadmorskich miejscowościach, jest też słodka wakacyjna niespodzianka dla każdego.

Przygotowano również specjalny kanał w serwisie YouTube (www.youtube.com/czasnabaltyk), gdzie można wirtualnie pospacerować nadmorskimi plażami.

Kampania „Czas na Bałtyk” jest wspólną inicjatywą województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. W projekcie bierze udział 21 gmin nadmorskich oraz samorządy obu województw. Organizatorami kampanii są Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna. Patronat nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.


źródło: Dziennik Turystyczny

Komentujesz: Poczuj Bałtyk w Warszawie!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie