Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Planujesz nocleg w Krakowie? Teraz sam ustalisz cenę za pobyt w hotelu


23-11-2010W Krakowie rusza po raz pierwszy w Polsce rozwiązanie zwane “Płać według uznania”. Dokonując rezerwacji, to gość zdecyduje, ile zapłaci za swój pobyt.

Rewolucyjne rozwiązanie znane jest już gościom w niektórych zachodnich hotelach. Teraz wkracza do Polski. Pomysłodawcą jest ApartmentsApart Polska, która posiada już kilkadziesiąt w pełni wyposażonych apartamentów w Warszawie i Krakowie.


Jak to funkcjonuje?


Eksperyment ApartmentsApart Polskawydaje się być banalnie prosty. Wystarczy skorzystać z usług we wskazanym (przez właściciela apartamentu) terminie i mieście. Następnie pokryć jedynie koszt sprzątania oraz tyle, ile uznamy za stosowne. Jak twierdzą pomysłodawcy eksperymentu, ten niecodzienny pomysł ma służyć przybliżeniu oczekiwań klientów.

Aby dokonać rezerwacji, wystarczy wybrać apartament, wypełnić formularz rezerwacyjny i zaakceptować warunki promocji. W dniu zameldowania opłacimy tylko koszt sprzątania, a w trakcie pobytu zostaniemy zaproszeni na spotkanie z Kierownikiem Biura, który wysłucha opinii gościa na temat zakwaterowania i pobierze zaproponowaną kwotę. Dopłacimy więc tylko tyle, ile uznamy za właściwe.


Symboliczna złotówka

Pomysł wydaje się być trafiony i z pewnością przyciągnie wielu chętnych. Co jednak w przypadku, gdy wszyscy zaproponują symboliczną złotówkę za nocleg w luksusowym apartamencie w centrum Krakowa?

- Zdaję sobie sprawę, że elastyczność tej promocji niesie ze sobą spore ryzyko. Wierzę jednak, że większość klientów uczciwie wyceni nasze usługi. “Płać według uznania” to program, który pomoże nam jeszcze lepiej dopasować naszą ofertę cenową do wymagań klienta– tłumaczy Emil Majkowski, dyrektor spółki.

Szczegółowe informacje na stronie www.apartmentsapart.com

Źródło: traveladvisor.pl

Komentujesz: Planujesz nocleg w Krakowie? Sam ustalisz cenę!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: kraków, hotele, noclegi w krakowie, apartmentsapart polska


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie