Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2148)

PlaceKnow.com z widokiem 3D


17-01-2013


Serwis PlaceKnow.com nawiązał współpracę z TourWrist.com, platformą umożliwiającą odbywanie wirtualnych wycieczek. Porozumienie pozwoli na tworzenie panoram z widokiem 360° w serwisie i w aplikacji PlaceKnow.com.


Partnerstwo strategiczne dotyczy wzajemnego wsparcia technicznego i merytorycznego obu firm, co przełożyć ma się na wymianę doświadczeń biznesowych, a także know-how.


- Dla użytkowników PlaceKnow.com istotną konsekwencją nawiązanego partnerstwa będzie wprowadzenie nowych funkcjonalności, natomiast dla inwestorów z USA współpraca między portalami oznacza wzmocnienie pozycji PlaceKnow.com na rynku nowych technologii w skali już nie ogólnopolskiej, a globalnej – powiedział Łukasz Sobański, szef PlaceKnow.com.


Dzięki współpracy z TourWrist.com, aplikacja PlaceKnow.com zostanie wzbogacona w nowe funkcjonalności. Oprócz dostępnych dotychczas opcji tworzenia osobistej interaktywnej mapy świata, możliwości zarządzania swoim zdjęciami, czy wymiany informacji o interesujących miejscach z pozostałymi użytkownikami serwisu, aplikacja zostanie rozszerzona o narzędzie pozwalające na dodawanie panoram sferycznych z widokiem 360° z poziomu smartfona. Dodatkowo użytkownicy będą mogli przypisywać fotografie do miast i zamieszczać je w serwisie PlaceKnow.com.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: PlaceKnow.com z widokiem 3D

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: 3d


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie