Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Piwo w wagonach WARS30-01-2012


Od początku września 2011 r. pasażerowie mogą napić się piwa Żywiec w wagonach restauracyjnych i barowych obsługiwanych przez WARS na terenie całego kraju. Dzięki dobrym wynikom sprzedaży piwa, Grupa Żywiec planuje wprowadzić do pociągów  2 nowe z ponad 30 piw znajdujących się w jej ofercie.


Po prawie30 latach zakazu sprzedaży piwa w pociągach, od pół roku pasażerowie mogą wypić piwo Żywiec w wagonach gastronomicznych obsługiwanych przez WARS. Jego sprzedaż rośnie tam z miesiąca na miesiąc. Zimnego Żywca można dostać w dwudziestu wagonach restauracyjnych i pięćdziesięciu barowych. Wkrótce osoby korzystające z kolejowych połączeń krajowych będą miały możliwość kupienia także innych piw kampanii


- Biorąc pod uwagę obiecujące wyniki sprzedaży Żywca, do wagonów WARS planujemy wprowadzić dwa kolejne piwa z ponad 30 oferowanych przez Grupę Żywiec – mówi Piotr Czyżewski z Grupy Żywiec.


Żywiec od ponad 156 lat jest wyjątkową marką w świadomości Polaków. WARS ma natomiast ponad 60 letnie doświadczenie w obsłudze kolejnych pokoleń pasażerów.


Komentujesz: Piwo w wagonach WARS

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: pociąg, piwo, pkp, wars


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie