Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Piknik „Odkryj Mazowsze"31-03-2011


Promocja turystyki rodzinnej to misja tegorocznego Pikniku „Odkryj Mazowsze”, który odbędzie się 16 kwietnia br. na dziedzińcu Wyższej Szkoły Ekonomicznej Almaner w Warszawie. Podczas Pikniku atrakcje Mazowsza zaprezentują m.in. placówki kultury, muzea, lokalne organizacje turystyczne, przedstawiciele agroturystyki oraz producenci żywności tradycyjnej


Organizatorzy pragną przyczynić się do promocji mało znanych okolic stolicy, atrakcyjnych dla weekendowego wypoczynku. W tym roku, obok ofert turystycznych Warszawy i województwa mazowieckiego, przedstawione zostaną również propozycje sąsiadów ¬- Lokalnych Organizacji Turystycznych i Lokalnych Grup Działania m.in. Pojezierza Gostynińskiego, Ziemi Łowickiej, Ziemi Łomżyńskiej.


Piknik zostanie uatrakcyjniony występami artystycznymi. Zgodnie z misją tegorocznej edycji przewidziano liczne niespodzianki dla dzieci – m.in. mini plac zabaw i konie oraz konkurs wiedzy o Mazowszu z cennymi nagrodami.


Poprzednia edycja Pikniku „Odkryj Mazowsze” cieszyła się dużą popularnością i została doceniona zarówno przez zwiedzających, jak i samych wystawców. W ciągu kilku godzin imprezę odwiedziło ponad tysiąc osób. Tegoroczny Piknik zaplanowano z jeszcze większym rozmachem. Wiosenny termin, w którym ma odbyć się to wydarzenie, z pewnością również przyczyni się do zwiększenia jego popularności.


Więcej informacji na stronie www.mrot.pl


Komentujesz: Piknik Odkryj Mazowsze już 16 kwietnia

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, turystyka regionalna, kuchnia regionalna, odkryj mazowsze


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie