Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Pierwszy w Polsce całoroczny stok narciarski04-12-2010Na początku grudnia br. roku nastąpiło oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce całorocznego Ski & Snowboard Parku. Amatorzy białego szaleństwa mogą teraz szusować na nartach lub desce przez okrągły rok.


Narciarski stok treningowy to unikalna, napędzana specjalnym mechanizmem taśma imitująca śnieżne pokrycie, przeznaczona do jazdy na nartach i snowboardzie. Do zjazdu wykorzystywane są prawdziwe narty, buty narciarskie, kijki czy snowboard. Jedna lekcja na tym rewolucyjnym sprzęcie to prawie cały dzień spędzony na górskim stoku. 10-minutowy trening, w czasie którego aktywny narciarz pokonuje 3-kilometrową trasę odpowiada trzem solidnym zjazdom odbywającym się na otwartej trasie narciarskiej.
Jednocześnie na jednym stoku zjazdowym mogą przebywać maksymalnie 3 osoby oraz instruktor, który za pomocą specjalnego pulpitu reguluje szybkość ruchu powierzchni oraz kąt jej nachylenia. Ski & Snowboard Park to idealna propozycja dla tych, którzy chcą nauczyć się jeździć na nartach czy snowboardzie, doskonalić swoje umiejętności lub w maksymalny sposób wykorzystywać swój potencjał narciarski.


Narciarski stok treningowy to najnowsza atrakcja naszego ośrodka. Już od chwili otwarcia, Ski&Ssnowboard Park cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno gości naszego obiektu, jak i okolicznych mieszkańców. Korzystanie z tego innowacyjnego sprzętu jest emocjonujące, i – co najważniejsze – niezależne od pór roku. Całoroczny stok zjazdowy to doskonały sposób na naukę oraz doskonalenie swoich umiejętności narciarskich i snowboardowych, stanowiący świetne uzupełnienie naszych naturalnych tras zjazdowych. Jest to idealne rozwiązane na każdy czas i każdą pogodę. Klienci chwalą też atmosferę doskonałej zabawy. I to właśnie przyciąga ludzi – mówi Tomasz Andrejko z Czarnego Gronia, gdzie mieści się obiekt.


Całoroczne stoki narciarskie są odpowiedzią na olbrzymi wzrost popularności narciarstwa alpejskiego oraz liczby amatorów białego szaleństwa w Polsce. Szacuje się, że narciarstwo uprawia już 14% Polaków, a ponad milion osób pasjonuje się snowboardem.


Źródło: Informacja prasowa Orchidea PR
Foto: mazuriasport.pl

Komentujesz: Pierwszy w Polsce całoroczny stok narciarski

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: sporty zimowe, czarny groń, snowboard narty, ski snowboard park


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


 • nina-nina

  ja tez sie musze wybrac!

  nina-nina

 • td

  Bardzo mnie to zainteresowało i myślę, że kiedyś tego spróbuję :)

  td

 • td

  Też bym tak poszalał ;)

  td

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł