Pierwszy na Mazowszu Zachodnim portal turystyczny
05-01-2012
Pierwszy i jedyny na Mazowszu Zachodnim portal turystyczny został uruchomiony przez Lokalną Organizację Turystyczną Mazowsza Zachodniego na początku listopada 2011 r. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Głównym zamierzeniem LOT MZ było stworzenie innowacyjnej i ciekawej strony internetowej, która dostarczałaby szeregu aktualnych i rzetelnych informacji o bazie turystycznej w regionie.
- Do tej pory Żyrardów, Mszczonów oraz okoliczne Gminy były jedynie przystankami na drodze pomiędzy Warszawą i Łodzią. Portal ma to zmienić, zainteresować, przyciągnąć… - mówi Jacek Czubak, Prezes LOT MZ.
Witryna internetowa jest kolorowa i dynamiczna, zawiera bazę 52 obiektów noclegowych, 111 obiektów gastronomicznych, a także informacje o innych podmiotach i instytucjach związanych z branżą turystyczną. Zostało opracowanych również 1o pakietów turystycznych, m.in. „Szlaki turystyczne”, „Historia i zabytki”, „Extremalne atrakcje” czy „Agroturystyka”, które ułatwiają odszukiwanie konkretnych atrakcji, adresów i pomysłów na spędzenie czasu pomiędzy Łodzią a Warszawą.
Projekt „Internetowy Portal Turystyczny Mazowsza Zachodniego” jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych Województwa Mazowieckiego w 2011 r. w zakresie turystyki.
Portal dostępny jest pod adresem www.turystycznemazowsze.pl














Wpisz komentarz
Zamknij to okno