Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Pierwsza na świecie Noc Restauracji


22-05-2012


Już w najbliższy piątek, 25 maja, w restauracjach Białegostoku, Poznania i Gdyni odbędzie się pierwsza na świecie Noc Restauracji. Pokazy kulinarne, wyjątkowe Nocne Dania biorące udział w konkursie o Grand Prix Nocy Restauracji i wiele innych atrakcji sprawią, że goście poznają niecodzienną odsłonę gastronomii.


Większość restauracji biorących udział w akcji otwarta będzie do godziny 3:00. Na gości czekać będą zniżki od 25 do 40% oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.


Poza rywalizacją Nocnych Dań, które walczą o Grand Prix Nocy Restauracji, organizatorzy przygotowali dla gości konkurs Nocny Łowca. Każdy, kto na specjalnej karcie (do pobrania we wszystkich restauracjach biorących udział w akcji) zdobędzie chociaż jedną pieczątkę i wykona ciekawe zdjęcie oddające atmosferę Nocy, będzie miał szansę na wygranie rejsów promami Stena Line z wyżywieniem, weekendów dla dwóch osób w hotelu Andersia w Poznaniu i Cristal w Białymstoku. Swoje zdjęcie, wraz ze zdjęciem karty z pieczątką, należy przesłać na adres info@nocrestauracji.pl.


Noc Restauracji ma być świętem gastronomii. W blisko 50 biorących w niej udział restauracjach, tego wieczora przygotowane będą Nocne Dania, pokazy kulinarne, a na gości czekać będą zniżki.


- Chcemy wywołać zainteresowanie klientów nie tylko poprzez ofertę zniżek, które będą wynosiły od 20 do 40%, ale także przez smaki - mówi Hubert Gonera, pomysłodawca wydarzenia.


Aby wziąć udział w głosowaniu na Nocne Dania, należy zarejestrować się na stronie www.nocrestauracji.pl


Źródło: Serwis Informacji Zleconych PAP


Komentujesz: Pierwsza na świecie Noc Restauracji

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: poznań, białystok, gdynia, noc restauracji


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie