Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Patronat Witaj w Podróży

Pięć dni do Mistrzostw Polski we Freeskiingu24-01-2012


Już w najbliższy piątek w Zakopanem rozpocznie się najbardziej widowiskowa impreza zimowa tego sezonu. Na wielkiej skoczni przygotowywanej specjalnie na The North Face Polish Freeskiing Open 2012 powered by Fiat zobaczyć będzie można niezwykłe freestyle’owe ewolucje narciarzy z całej Europy.


W Zakopanem trwają przygotowania do imprezy, która już czwarty rok z rzędu przyciągnie do zimowej stolicy Polski narciarzy z kilkunastu europejskich krajów. W dniach 27 i 28 stycznia na stoku Harenda odbędzie się The North Face Polish Freeskiing Open 2012 powered by Fiat - 9. edycja największej i najważniejszej imprezy freeskiingowej w Europie Środkowo - Wschodniej.


Jak mówi organizator zawodów Andrzej Lesiewski, na budowanej specjalnie na tę okazję skoczni zawodnicy będą mogli zaprezentować najbardziej widowiskowe i trudne technicznie triki - „Dzięki doskonałym warunkom panującym w Zakopanem od początku tego roku, szykujemy konstrukcję, która pozwoli startującym na skoki na odległość ok. 25 metrów. Spodziewamy się trików na najwyższym światowym poziomie.”

 

Do startu w zawodach zgłosili się już reprezentanci 12 krajów. Rywalizować oni będą nie tylko o nagrody w gotówce o wartości 22 tysięcy złotych, stylowe tablety Sony oraz kultowe narty Armada Skis, ale także o punkty w międzynarodowym rankingu AFP World Tour.

Autor zdjęcia:

Po raz 4 w ramach imprezy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski PZN we Freeskiingu. Wśród startujących nie zabraknie oczywiście 3 - krotnego zdobywcy tytułu Szczepana Karpiela - Bułecki.


27 i 28 stycznia na publiczność czeka także dużo dobrej muzyki, o której energię zadba Red Bull i specjalna strefa chill out przygotowana przez firmę Fiat.


Więcej informacji na stronie www.pfopen.pl


Komentujesz: Pięć dni do Mistrzostw Polski we Freeskiingu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: freeskiing, zakopane, north face, polish freeskiing open


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie