Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Otwarcie Sezonu Zimowego 2012/13


11-12-2012


W dniach 15-15 grudnia 2012 r. na na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem odbędzie się oficjalna inauguracja sezonu zimowego 2012/13. Organizatorzy obiecują pokazy, prezentacje, seminarium i dużo dobrej zabawy.


Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Zimowego 2012/13 będzie trwało przez cały weekend 15 i 16 grudnia,. Oprócz promocji na przejazdy kolejami linowymi na Polanie Szymoszkowej dla wszystkich narciarzy i snowboardzistów, przygotowano wiele dodatkowych atrakcji. W ramach kampanii „Małopolska. Zaskakuje” przygotowanej przez Województwo Małopolskie i Tatrzański Związek Narciarski na stok zawita mobilna skocznia K-4, stanowiąca miniaturę zakopiańskiej Wielkiej Krokwi. Pokazowe skoki oddadzą zawodnicy naszej kadry narodowej, następnie każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił. Na odważnych czekają upominki, a najlepsze wyczyny zostaną dodatkowo nagrodzone.


W tym sezonie na stoku stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa ruszy specjalnie przygotowany KidsPark Szymoszkowa, gdzie na najmłodszych będą czekały przeszkody i zabawki oraz specjalny wyciąg taśmowy, doskonały do nauki jazdy dla dzieci. Pod czujnym okiem animatorów i instruktorów, pociechy będą mogły spróbować swoich sił w sportach zimowych ucząc się przez wspólną zabawę.


Dla starszych narciarzy i snowboardzistów zostanie przygotowany slalom z pomiarem czasu, gdzie przez cały dzień będzie trwała rywalizacja o najlepszy czas i nagrody-niespodzianki. Dodatkową atrakcją towarzyszącą otwarciu będą loty balonowe. Przy stoku pojawi się również biało-niebieski namiot Zimowego Małopolskiego Pikniku Europejskiego, a do zabawy zachęci dzieci maskotka Unii Europejskiej - Syriusz. Wszystkie aktywności będą się odbywały przy rytmach energicznej muzyki przygotowanej przez DJ’a.


Oficjalną częścią Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Zimowego 2012/13 będzie inauguracja sezonu zimowego, który rozpocznie prezentacja jazdy instruktorów szkół narciarskich i widowiskowy pokaz sztucznych ogni.


Szczegółowy program imprezy dostępny jest TUTAJ


Komentujesz: Otwarcie Sezonu Zimowego 2012/13

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: narty, zakopane, snowboard, sezon zimowy 2012/2013


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie