Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Otwarcie sezonu turystycznego Woj. Mazowieckiego18-08-2011


20 sierpnia w Domu Polonii w Pułtusku ropocznie się piknik rodzinny pod nazwą „Otwarcie sezonu turystycznego w Województwie Mazowieckim”, będący częścią kampanii promocyjnej pn. „Kreowanie wizerunku turystycznej marki Mazowsze”.

Spośród wszystkich przygotowanych na tę okazję atrakcji, wyodrębnić można kilka głównych sekcji: występy na scenie muzycznej, miasteczko wystawców, konferencja tematyczna, kursy kajakowe a także gry, konkursy i zabawy dla przybyłych gości.


Na scenie głównej zaprezentują swoją działalność zespoły ludowe, grupy wokalne oraz dziecięce. Ponadto przewidziane są prezentacje zaproszonych twórców ludowych oraz działających na terenie Mazowsza stowarzyszeń i organizacji. Dodatkową atrakcją będą liczne konkursy i zabawy z udziałem publiczności. Pierwszy dzień zwieńczy koncert Eweliny Flinty, natomiast drugi zakończy się wieczorem kabaretowym.


Kolejny element sierpniowego eventu to miasteczko wystawców, umożliwiające zapoznanie się z wyrobami regionalnymi oraz rękodzielnictwem. Każdy będzie mógł wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez plecionkarzy, rzeźbiarzy, hafciarki, nauczyć się szydełkowania.


W sobotę, w godzinach 11.00 – 16.00 odbędzie się zaś branżowa konferencja tematyczna pod nazwą „Budowa oferty turystycznej Mazowsza”. Prelegenci oraz zebrani goście będą dyskutować na temat rozwoju i promocji oferty turystycznej województwa oraz turystyki osób niepełnosprawnych.


Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę pod opieką instruktorów oraz ratowników będzie można wziąć udział w kursie kajakowym na rzece Narew. Początek oraz koniec spływu zlokalizowano w przystani na terenie Domu Polonii.


Nie zabraknie także miejsca przeznaczonego specjalnie dla najmłodszych. W „strefie dla dzieci” animatorki sprawią, by najmłodsi uczestnicy wydarzenia nie mieli powodów do nudy. Dodatkowo nad wodą wyznaczona zostanie także strefa relaksu, gdzie do dyspozycji gości znajdować się będą koce oraz leżaki.


Szczegółowy program pikniku dostępny na stronie www.mazovia.pl


Komentujesz: Otwarcie sezonu turystycznego Woj. Mazowieckiego

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: mazowsze, mazowsze. weekend dwa kroki stąd, pułtusk, otwarcie sezonu turystycznego


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie