Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Otwarcie Rycerskich Mistrzostw Świata


26-04-2012


Wielkie otwarcie Bitwy Narodów 2012 nastąpi 30 kwietnia, o godz. 12.00 na Fortach Bema w Warszawie. Mistrzostwa zainauguruje parada Narodowych Reprezentacji z 12 krajów: Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Włoch, Niemiec, Quebecu (Kanada), Austrii, USA, Izraela, Danii, Krajów Bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia).


Plan poniedziałkowych mistrzostw zakłada: pojedynki "1x1" (13.30 - 16.30), walki zespołowe "21 na 21" (17.00 - 18.30), walki profesjonalne (19.00 - 20.30). Wieczorem, o godz. 20.00, rozpocznie się pokaz tańców średniowiecznych w wykonaniu teatru Alendtrada i występ zespołu Irdorath (dudy szkockie), a następnie koncert zespołu MystTerra wykonującego rock gotycki i folk rock.


Drugiego dnia festiwalu pojedynki "1x1" ruszają już od godz. 10.00, po nich odbędą się walki grupowe "5x5", a o godz. 17.30 - walki w kategorii "Wszyscy przeciw wszystkim". Po walkach rozpocznie się koncert zespołu Spiritual Seasons (folk europejski i folk rock).


Trzeci dzień festiwalu również przywita nas pojedynkiem "1x1", o godz. 13.00 - turniej konny, 15.00 - walki grupowe "5x5, a po nich walki zespołowe "21x21". Wieczorem jak zwykle odbędą się wspaniałe atrakcje: show z płonącymi mieczami oraz pokaz pirotechniczny przy akompaniamencie dud szkockich.


Czwarty - ostatni dzień festiwalu - to finał pojedynku w kategorii "1x1", o godz. 12.30 - turniej konny, następnie walki finałowe w kategorii "5x5" oraz wielki finał i wręczenie nagród w kategorii "Wszyscy przeciw wszystkim". Po godz. 18.00 nastąpi uroczyste wręczenie nagród oraz defilada uczestników. Wieczorem festiwalową publiczność czeka jeszcze fire show z fajerwerkami i efektami specjalnymi w wykonaniu teatru ognia Elemental. Na koniec odbędzie się koncert muzyki folkowo-rockowej w wykonaniu grupy F.R.A.M oraz grupy rockowej MystTerra.


Szczegółowe informacje na stronie www.bnfest.pl


Źródło: Serwis Informacji Zleconych PAP


Komentujesz: Otwarcie Rycerskich Mistrzostw Świata

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, bitwa narodów, rycerskie


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie