Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

„Ona vs. On”, czyli sportowe zmagania płci


Do 10 sierpnia będzie trwał ogólnopolski casting do pierwszego w Polsce sportowego online reality show - „Ona vs. On”. W ramach akcji dwoje uczestników zmierzy się w licznych konkurencjach, by dowieść, czy w sporcie rację mają feministki, czy szowiniści. Przygotowania i konfrontacje pary sportowych przeciwników będzie można śledzić w internecie za pomocą serwisów społecznościowych.

Akcja „Ona vs. On” koncentruje się na rywalizacji sportowej między kobietą i mężczyzną. Przez miesiąc uczestnicy będą trenować pod okiem profesjonalnego trenera – Gniewomira Czarneckiego – sprawdzając się w cotygodniowych mini konkursach testujących ich wszechstronność i przygotowanie, aby w końcu zmierzyć się w Wielkim Finale.

Sportowi reprezentanci płci zostaną wybrani w dwuetapowym castingu. W pierwszej jego części głosy internautów zadecydują o składzie finałowej dziesiątki, która w drugim etapie zostanie poddana testom sprawnościowym, mającym na celu wyłonienie najlepszych
z najlepszych. Organizatorzy akcji zachęcają do udziału w castingu wszystkich tych, którzy kochają sport, nie boją się rywalizacji i cenią sobie dobrą zabawę.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody, w tym m.in.: laptop Sony VAIO, kupony na zakupy w sklepach sportowych o wartości kilku tysięcy złotych oraz nagrody rzeczowe.

Treningi zaplanowano w Warszawie i okolicach, a zainteresowani akcją będą mieli możliwość obserwowania ich w internecie za pośrednictwem wpisów, zdjęć i filmów. Casting oraz wszystkie aktywności w ramach akcji promowane będą w serwisie www.hungry4sport.com. Na obserwatorów zmagań finałowej pary czekają liczne konkursy z nagrodami.

Wszyscy zainteresowani udziałem w castingu powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na www.hungry4sport.com. Zgłaszając swoją kandydaturę uczestnik ma za zadanie przesłać 1-4 zdjęcia przedstawiające jego sportową aktywność oraz opisać w kilku słowach, jak zaspokaja swój „głód” sportu.


Harmonogram akcji:
• Do 10.08.2010 – Nabór uczestników castingu do akcji „Ona vs. On” oraz głosowanie internautów mające wyłonić finałową dziesiątkę.
• 11 i 12.08.2010 – Finał castingu. Test sprawnościowy, któremu zostaną poddane osoby cieszące się największą popularnością wśród internautów. Wybór 2 osób (kobiety i mężczyzny), którzy zmierzą się w akcji „Ona vs. On”.
• 13.08-12.09.2010 – Treningi oraz cotygodniowe konfrontacje zawodników, relacjonowane na bieżąco za pomocą wpisów, zdjęć i filmików w internecie. Wszyscy kibicujący fani i znajomi mogą śledzić ich rywalizację w serwisie www.hungry4sport.com, facebook, albo twitter.
• 12.09.2010 – Finałowy pojedynek i wyłonienie zwycięzcy.Polska Wita jest patronem medialnym Wydarzenia

Komentujesz: Ona vs. On - czyli sportowe zmagania płci

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie