Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Piknik "Odkryj Mazowsze"15-10-2010


Niecodzienne atrakcje czekają nas już w najbliższą sobotę, 16 października. Na dziedzińcu ALMAMER Wyższej Szkoły Ekonomicznej rozstawią kramy uczestnicy Pierwszego Pikniku „Odkryj Mazowsze”.
Podczas Pikniku będzie można zapoznać się z bogatą ofertą turystyczną regionu. Wśród 33 wystawców znajdą się muzea np. Muzeum Niepodległości, Muzeum Mazowieckie w Płocku, Muzeum Kurpiowskie w Wachu czy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, ale też Kompleks Basenów Termalnych w Mszczonowie, biura podróży, lokalne organizacje turystyczne, urzędy miejskie i wiele innych. Będzie można zaplanować wycieczkę Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową (atrakcja nie tylko dla dzieci!) i spacer po Kampinoskim Parku Narodowym, a na szlak wielkiego kompozytora zaprosi Lokalna Organizacja Turystyczna „Mazowsze Chopina”.

Jesienna aura sprzyja niedługim wycieczkom i wizytom w muzeach. Mając to na względzie, gorąco wszystkich ZAPRASZAMY NA WOLSKĄ!

Ale to nie wszystko – swoje wyroby zaprezentują również artyści, rzemieślnicy i twórcy, będzie można zakupić użyteczne drobiazgi z ceramiki, drewna, mosiądzu, biżuterię ręcznie tworzoną, ozdobne lampy, wyroby pasmanteryjne.

Na zaimprowizowanej scenie wystąpią z repertuarem muzycznym studenci Wydziału Aktorskiego Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia, usłyszymy m.in. piosenki warszawskie i dot. Mazowsza. Zaśpiewają także członkinie Koła Gospodyń Wiejskich gminy Łowicz. Zaprosimy do skosztowania regionalnych smakołyków, kawy i herbaty. Na koniec przewidziano Konkurs wiedzy o Mazowszu z cennymi nagrodami.

Organizatorem przedsięwzięcia wraz z ALMAMER jest Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Turystyki oraz Warszawska Izba Turystyki, partnerami Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna i Stołeczne Biuro Turystyki. Piknik objęty został patronatem honorowym marszałka Województwa Mazowieckiego dr Adama Struzika. Sponsorzy to MacCoffee, Renik Mozzarella i Moreich Bistro&Catering.

„Odkryj Mazowsze” 16 października 2010r., godz. 11.00 - 15.30,
ALMAMER Wyższa Szkoła Ekonomiczna, ul. Wolska 43.
Więcej informacji na stronie: www.almamer.pl

Wstęp wolny!


źródło: TTG.com.pl

Komentujesz: Odkryj Mazowsze!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie