Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Nowy Hampton by Hilton w Warszawie


13-11-2012


Hilton Worldwide oraz S+B Gruppe AG poinformowały o podpisaniu umowy dotyczącej otwarcia nowego hotelu Hampton by Hilton w Warszawie. Budowa hotelu rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu, natomiast obiekt zostanie oddany do użytku na początku 2014 r.


W ciągu kilku lat od otwarcia pierwszego obiektu Hilton Worldwide w Polsce, liczba hoteli tej marki wzrośnie do 15, stwarzając tym samym miejsca pracy dla około 500 osób. Na początku br. w Świnoujściu został otwarty pierwszy hotel Hampton by Hilton w naszym kraju. Podpisanie dzisiejszej umowy świadczy o ekspansji marki Hilton w Polsce.


Austriacki inwestor S+B Gruppe AG realizuje inwestycje w Wiedniu, Pradze, Bukareszcie oraz w Warszawie. Nowy projekt rozpoczęty w Polsce dotyczy budowy hotelu Hampton by Hilton przy ulicy Wspólnej 72. Obiekt zajmie powierzchnię 12 500 m², będzie liczył 300 pokoi i stanie się jednym z największych hoteli tej marki na świecie.


Hotel Hampton by Hilton Warsaw zostanie zbudowany w biznesowo-handlowym centrum miasta. Takie położenie zapewnia doskonałą komunikację z Dworcem Centralnym, metrem oraz znajdującym się w odległości zaledwie 10km lotniskiem.


Obecnie w Warszawie działa hotel Hilton Warsaw & Convention Center. W trakcie budowy znajduje się hotel Double Tree by Hilton Warsaw, Conference Center & Spa, którego otwarcie planowane jest na początku 2014 roku. Ponadto, w maju 2013 roku planowane jest otwarcie dwóch hoteli Hampton by Hilton Warsaw Airport oraz Hampton by Hilton Gdańsk. W całym kraju działa w sumie 5 hoteli Hilton, natomiast kolejnych 10 jest w planach.


Komentujesz: Nowy Hampton by Hilton w Warszawie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, hotele, hilton, hotel hilton, hotele warszawa


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie