Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Nowe połączenia lotnicze do Popradu08-12-2011


8 grudnia 2011 roku Polskie Regionalne Linie Lotnicze Eurolot S.A. uruchamiają regularne połączenia lotnicze z Gdańska i Warszawy do Popradu w słowackich Tatrach.


Samoloty ATR 42 z Gdańska oraz z Warszawy na lotnisko Poprad-Tatry kursować będą 2 razy w tygodniu - w czwartek i niedzielę. Miłą niespodzianką podczas rejsów z Gdańska i Warszawy do Popradu będzie darmowa degustacja słowackich win oraz popularnych słowackich wafelków Horalky. Akcję promocyjną przygotowało Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej wraz ze słowackimi winiarzami i producentem Horalek, by również w taki sposób promować i zapraszać polskich turystów na zimowy wypoczynek do Słowacji.


Dla pasażerów Eurolotu, będących miłośnikami białego szaleństwa, słowackie ośrodki narciarskie, hotele i termalne parki wodne przygotowały atrakcyjne cenowo pakiety pobytowe, które oprócz przelotów, zakwaterowania, wyżywienia, skipasów i transferów obejmują zniżki na wypożyczanie sprzętu narciarskiego, do aquaparków, restauracji itd. Osoby, które wykupią pakiet pobytowy mają przewóz nart oraz snowboardów gratis.


Super nowością tegorocznego sezonu zimowego w Tatrzańskiej Łomnicy, drugiego co do wielkości ośrodka narciarskiego na Słowacji, jest nowa 8-osobowa kolejka krzesełkowa. Najwyżej położony ośrodek narciarski na Słowacji ucieszy swoich wielbicieli ośmioosobową kanapą, która posiada atrakcyjne niebieskie osłony tzw. bańki oraz czarną tapicerkę. Jest to jedyna tego typu kolejka krzesełkowa na Słowacji.


Stacja początkowa ośmioosobowej kanapy zaprojektowana jest na wysokości 906 m n.p.m. w pobliżu parkingu głównego, a stacja górna na wysokości 1040 m n.p.m. Czas przejazdu wynosi nieco ponad 2 minuty.


Źródło: www.slovakia.travel


Komentujesz: Nowe połączenia lotnicze do Popradu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: tatry, słowacja, łomnica, poprad


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie