Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Nowe kierunki lotów z poznańskiego lotniska10-02-2011


W nadchodzącym sezonie z Poznania dostępnych będzie 30 bezpośrednich kierunków lotów, w tym sześć nowości – Agadir (Maroko), Faro (Portugalia), Fuerteventura i Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie), Malaga (Hiszpania) oraz egipski Marsa el Alam.


Ponadto na wielu trasach samoloty czarterowe rozpoczną rejsy wcześniej niż w ubiegłym roku – do Enfidhy w Tunezji już od 31 marca, do Las Palmas na Gran Canarii od 4 maja czy do Heraklionu na Krecie od 8 maja.


Najwięcej rejsowych połączeń Port Lotniczy Poznań-Ławica utrzymuje z lotnikami w Wielkiej Brytanii. Samoloty z Poznania latają m.in. na Bristolem, Edinburgh, Doncaster-Sheffield, Liverpool Airport, London Luton Airport, BAA London Stansted. Drugim krajem, z którym Poznań ma najgęstszą siatkę połączeń to Niemcy: m. in. Dortmund, Frankfurt Airport, Muenster/Osnabrueck Airport i Munich International Airport. Rejsy do niemieckich portów wykonują samoloty LOT-u i Lufthansy.


W związku z sytuacją w Egipcie, biuro podróży TUI uruchomiło dodatkowe rejsy czarterowe z Poznania – na Gran Canarię i Fuertaventurę. Wyloty na tych trasach rozpoczęto od 5-go lutego.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Nowe kierunki lotów z poznańskiego lotniska

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: wakacje, poznań, podróże, lotnisko, port lotniczy


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie