Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Nowa oferta Triady: Zwiedzanie 201216-12-2011


Sky Club, organizator imprez turystycznych grupy Triada, rozpoczął sprzedaż wycieczek z nowej oferty marki Triada – Zwiedzanie 2012. Znalazło się w niej ponad 30 krajów oraz 53 imprezy autokarowe i samolotowe, w tym nowości, m.in. Irlandia, Nordkapp oraz Chorwacja i Bałkany. W styczniu, w drugim etapie sprzedaży, do propozycji zwiedzania z Triadą dołączą między innymi Chiny i Islandia.


Oferta wycieczek autokarowych wzbogaciła się o 16 nowości, między innymi Nordkapp, Bursztynowy Szlak Bałtycki, Chorwacja i Bałkany, Francja – Bogactwa Północy, Zamki nad Renem, Paryż i Londyn, Szwajcaria oraz Węgry i Czechy. W drugim etapie sprzedaży udostępnione zostaną także wyjazdy do Rumunii, Włoch i Słowenii (Śladami jaskiń i jezior). Na wielbicieli zakupów czekają także specjalne wycieczki do Londynu w czasie wyprzedaży.


W katalogu znaleźć można 9 nowych wycieczek samolotowych. W sprzedaży dostępne są już m.in.: Paryż Bis, Dublin i Belfast oraz Petersburg, a w najbliższych tygodniach pojawi się także możliwość rezerwacji wyprawy do Chin i na Islandię. Do propozycji dołączy także zwiedzanie Nicei-Cannes-Antibes, Madrytu, Barcelony i Lizbony.


Ofertę rozszerzono o 10 dodatkowych wycieczek z wyjazdem z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Opola i Kielc. Są to m.in. Norweskie Fiordy, Londyn i Szkocja, Białe Noce w Petersburgu, Europa 6 Stolic, Kowno-Wilno-Troki, Zamki nad Loarą, Tour de France, Paryż i Mont Saint Michel, Paryż i Bruksela oraz Rodzinne Parki Rozrywki.


W ofercie Zwiedzanie 2012 znalazły się również 24 wycieczki z poprzedniego katalogu – „20 Autokarowych Hitów 2011” oraz „4 Hity Samolotem 2011”, w tym np. Bawaria, Europa 6 stolic czy Praga-Wiedeń-Budapeszt, których program pozostał praktycznie niezmieniony od 20 lat.


W pierwszym etapie sprzedaży, który zakończy się 2 stycznia, obowiązywać będą 20 proc. zniżki naliczane od ceny podstawowej, a także gratisy w postaci Gwarancji Najniższej Ceny, Gwarancji Niezmienności Ceny, Gwarancji Kolejności Wsiadania oraz Bezkosztowej Jednorazowej Zmiany Imprezy do 28 lutego. Pierwsze wyjazdy będą realizowane w marcu przyszłego roku, a zaliczka wynosi 30 proc.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Nowa oferta Triady: Zwiedzanie 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: podróże, wycieczki, triada, zwiedzanie 2012


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie