Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Nowa koncepcja biur Rainbow Tours05-01-2012


Rainbow Tours uruchomiło nowy firmowy salon w Warszawie na ulicy Marynarskiej 15 w parku biznesowym New City. Salon ma być przykładem koncepcji powiązania sprzedaży produktów turystycznych ze wzmożonymi działaniami w zakresie działań business to business (B2B).


- Jesteśmy pewni, że doskonała lokalizacja w parku biznesowym oraz stworzenie idealnych warunków do obsługi nie tylko klientów indywidualnych, ale również korporacyjnych okaże się sukcesem – powiedział Stanisław Franiak, dyrektor sprzedaży w Rainbow Tours.


Na powierzchni ponad 100 mkw znajduje się biuro obsługi klienta, w którym przewidziano docelowe zatrudnienie dla czterech osób w tym dla kasjerów lotniczych. Oprócz tego touroperator przewidział miejsce do obsługi wszelkich form turystyki biznesowej począwszy od spotkań, konferencji czy eventów, po imprezy typu incentive, czyli miedzy innymi wyjazdy motywacyjne, integracyjne oraz wyjazdy grupowe dostosowane do wymagań klienta.


W biurze wygospodarowano powierzchnię na małą salkę konferencyjną, która stwarzać ma warunki do prowadzenia rozmów biznesowych z potencjalnymi klientami korporacyjnymi oraz kontrahentami. Nowością dopełniającą charakter miejsca ma być zupełnie zmieniony w stosunku do dotychczasowych standardów wystrój biura, który wpisywać ma się w konwencję biznesowego charakteru oraz funkcji nowego salonu.


Następnym biurem z podobną stylistyką wnętrza jest biuro w Wilanowie. Otwarcie planowane jest na drugą połowę stycznia.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Nowa koncepcja biur Rainbow Tours

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, rainbow tours


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie