Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

XIV Wystawa i Aukcja prac plastycznych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej "Bądźcie z nami"16-02-2011


Novotel Kraków Bronowice już od 15 lat skutecznie realizuje hasło integracji oraz pomocy osobom potrzebującym, aktywnie wspierając Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „Bądźcie z nami”. W 2011 roku w hotelu odbędzie się wiele imprez, z których dochód wspomoże działalność Stowarzyszenia.


Już dziś o godzinie 18.00 w hotelu odbędzie się „XIV Wystawa i Aukcja prac plastycznych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej "Bądźcie z nami". W marcu hotel zaprasza zaś na „Charytatywny Bal Karnawałowy”, a wiosną - na rodzinny piknik.


Potencjał hotelu Novotel Kraków Bronowice, atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta oraz wielkie serce, zaangażowanie i wrażliwość dyrekcji, a także personelu hotelu zaowocowało już 15-letnią współpracą ze Stowarzyszeniem „Bądźcie z nami”. Novotel w Krakowie to hotel mocno związany z miastem, dla którego działalność charytatywna jest ważna – angażuje się w pomoc lokalnej społeczności dzieci niepełnosprawnych, realizując w praktyce idee firmowane przez „Family & Novotel” – troskę o najmłodszych, pomoc i zabezpieczanie ich potrzeb.


- Współpraca ze Stowarzyszeniem „Bądźcie z nami” rozpoczęła się w sposób spektakularny – w naszym hotelu zorganizowaliśmy dla dzieci ze Stowarzyszenia oraz z okolicznych dzielnic imprezę gwiazdkową, na którą Mikołaj przyleciał helikopterem – opowiada Marek Kaszewski, Dyrektor Hotelu Novotel Kraków Bronowice.

- Z dumą wspieramy „Bądźcie z nami” – to dobrze znana i ceniona w Krakowie organizacja non-profit, która naprawdę dba o swoich podopiecznych. Jesteśmy z nimi już tyle lat i pomagamy – bo widzimy na co dzień efekty ich pracy – podkreśla Kaszewski.


Głównym przesłaniem Stowarzyszenia „Bądźcie z nami" jest integracja niepełnosprawnych ze społeczeństwem. Stowarzyszenie poprzez swoje działania promuje ideę kształtowania odpowiedzialności społecznej i uczy, zwłaszcza zdrowych, młodych ludzi wrażliwości i odpowiedzialności za drugiego, słabszego człowieka. Niepełnosprawni, dzięki inicjatywie Stowarzyszenia, stają się bardziej aktywni w obowiązkach dnia codziennego i łatwiej znajdują swoje miejsce w środowisku zdrowych rówieśników.


Zobacz także:

Oryginalna galeria w hotelu Novotel

Bal charytatywny w hotelu Novotel

 

Źródło: Informacja prasowa Imedia PR


Komentujesz: Novotel Kraków Bronowice pomaga dzieciom

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: kraków, wystawa, hotele, hotel novotel


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie