Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Biegać, skakać, latać, pływać...21-04-2011


W zeszłym tygodniu, w czterech wybranych hotelach Novotel w Polsce odbył się Novotel Kinect Tour - prezentacja konsoli Xbox 360 wraz z sensorem Kinect, połączona z zawodami w wybranych grach. Podczas spotkań w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Gdańsku na konsoli grało ponad 500 osób, a najlepsi zawodnicy wygrali atrakcyjne nagrody.


Novotel Kinect Tour to wspólna inicjatywa Grupy Hotelowej Orbis i Microsoft Polska, która jest częścią europejskich pokazów Kinect w sieci Novotel. Celem spotkań było zaproszenie do aktywnej zabawy gości hoteli i mieszkańców poszczególnych miast oraz przetestowanie szerokich możliwości, jakie dostarcza konsola.


Sensor Kinect podłączony do konsoli Xbox 360 i dużego ekranu pozwalał na wcielenie się w rolę gracza, uczestnika spływu, tancerza, poszukiwacza przygód – w zależności od wybranej gry. Unikalną zaletą urządzenia jest interaktywność i totalne angażowanie gracza – skaner „widzi” i reaguje nie tylko na ruchy rąk, ale całego ciała. Równie ważna jak dynamika, szybkość, precyzja i koordynacja ruchów uczestnika zabawy, jest także strategia, którą wybierze gracz.


Naprawdę musiałem szybko biec i wysoko skakać, by w Kinect Sports, jako lekkoatleta zdobyć dobry rezultat. To niesamowite - widziałem swój bieg na ekranie i czułem, że się potknąłem na pierwszym płotku, ale dobiegłem do mety… – stwierdził jeden z uczestników zabawy w hotelu w Warszawie.


Źródło: Informacja nadesłana


Komentujesz: Novotel Kinect Tour podbija Polskę

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, kraków, poznań, gdańsk, hotel novotel


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie