Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Norwegia poszukuje łowcy przygód


02-04-2012


Norweska organizacja turystyczna organizuje konkurs adresowany do blogerów, którzy lubią aktywnie spędzać czas i realizować swoje pasje sportowe w czasie podróży.


Wszyscy, którzy zamiast na plażę wolą wsiąść na rower, pobiegać, pływać kajakiem, na desce surfingowej, nurkować, polecieć na lotni lub skoczyć z klifu w dół fiordu mogą wygrać główną nagrodę – 10 tys. zł przeznaczonych na realizację swojej pasji sportowej w Norwegii.


Walczyć o główną nagrodę będą blogerzy, ale wszyscy sympatycy różnych dyscyplin sportowych mogą wyrazić swoje poparcie dla nich głosując. Uczestnicy będą konkurowali o wyjazd w swojej wymarzonej formie aktywności: żeglarstwie, bieganiu, wspinaczce, kajakarstwie.


Kto wygra? Zabawa właśnie się rozpoczęła, na zgłoszenia blogerów organizatorzy czekają do 13 kwietnia br., a potem konkurs przeniesie się na Facebooka, na którym za pomocą aplikacji internauci będą wybierać zwycięzcę.


Do wygrania oprócz 10 tys. zł na realizację swoich sportowych zamierzeń w Norwegii w puli nagród znalazło się także 9 zestawów ze sprzętem turystycznym i przewodnikami po kraju trolli i fiordów.


Szczegółowe informacje na stronie www.norwegofil.pl/konkurs


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Norwegia poszukuje łowcy przygód

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: norwegia


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie