Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2239)

Noc świętojańska nad Wisłą

20-06-2013

22 czerwca odbędą się Wianki nad Wisłą. Warszawiacy i turyści w najkrótszą noc w roku będą się bawić w rytm polskich i zagranicznych przebojów. Podzamcze, start godz. 20.00. Wstęp wolny.

Wianki nad Wisłą to największe wydarzenie plenerowe organizowane od 18 lat w Warszawie i najchętniej odwiedzana rodzinna impreza w mieście, która do tej pory zgromadziła ponad 600 tysięczną publiczność. Na scenie ustawionej na Podzamczu, tuż przy ulicy Sanguszki, wystąpią: Mela Koteluk, młody brytyjski zespół New Young Pony Club, laureatka ubiegłorocznego konkursu Eurowizji Loreen oraz The Pink Floyd UK.

Podczas Wianków będzie można obejrzeć niezwykłe widowisko, jakie zaprezentują piloci czterech odrzutowców TS-11, którzy przelecą nad rzeką na wysokości około 300 metrów, z włączonymi wytwornicami dymów białego i czerwonego. Na zakończeniu imprezy w niebo polecą sztuczne ognie.

Na Wiankach nad Wisłą odbędzie się akcja fotograficzna, której efekty będzie można oglądać na wystawie „Pokaż się Warszawo”. Jej otwarcie zaplanowane jest na 4 lipca na Podzamczu. Będzie to obraz mieszkańców i gości stolicy, bawiących się na największej otwartej imprezie w mieście. Na terenie Podzamcza stanie specjalne przenośne studio fotograficzne, w którym każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie.

Źródło: materiały prasowe


Komentujesz: Noc świętojańska nad Wisłą

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, noc świętojańska, wianki


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie