Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Neckermann rozwija ofertę skierowaną do seniorów


09-11-2010


Biuro podróży Neckermann wprowadza nową, niezależną od programu rządu hiszpańskiego, ofertę skierowaną do osób powyżej 55 roku życia. W ramach proponowanych przez touroperatora wycieczek seniorzy mogą wybrać wakacje w trzech nowych kierunkach: Teneryfie, Gran Canarii i w Tunezji.

Dotąd program Travel Senior, powstający we współpracy z hiszpańskim rządem, oferował wyjazdy w dwa rejony Andaluzji – na Costa del Sol i Costa de la Luz. Neckermann, z uwagi na duże zainteresowanie ofertą kierowaną do seniorów, zdecydował się rozbudować propozycje wyjazdów dla tej grupy odbiorców.


W ramach przygotowanych pakietów seniorzy mogą liczyć na pełne wyżywienie, ubezpieczenie podstawowe, przelot, transfer z i do hotelu, opiekę polskojęzycznego rezydenta oraz voucher na wycieczkę.

Program Travel Senior spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. Sporo osób pragnie skorzystać z oferty tańszych wycieczek i programu przygotowanego specjalnie dla seniorów. W wyniku częstych zapytań klientów o inne, niż proponowane przez rząd hiszpański, kierunki wyjazdu, przygotowaliśmy specjalne pakiety wakacyjne. Osoby powyżej 55 roku życia mogą zatem wybrać pobyt w miejscach dotąd niedostępnych np. z uwagi na koszty. Za siedmiodniowy pobyt w Tunezji zapłacimy od 1230 zł, wyjazd na Gran Canarię to koszt ok. 2515 zł, a na Teneryfę od 2265 zł – mówi Magda Plutecka-Dydoń z Neckermann Polska.


źródło: www.dziennikturystyczny.pl

Komentujesz: Neckermann rozwija ofertę skierowaną do seniorów

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie