Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2269)

Amber Beer & Food Festival Koźlaki Bielkowskie

09-09-2013

14 września, w miejscowości Bielkówko (woj. Pomorskie) odbędzie się największa na Pomorzu biesiada piwna – Amber Beer & Food Festival Koźlaki Bielkowskie. Na dziesiątą, jubileuszową imprezę, nawiązującą klimatem do niemieckiego Oktoberfest, zaprasza Browar Amber.

- Co roku biesiada przyciąga 10 – 15 tys. osób. W tym roku, ze względu na rozmach, spodziewamy się rekordowej liczby gości. W imprezie biorą udział miłośnicy piwa nie tylko z Pomorza i okolic, ale z całej Polski, Włoch, Anglii, Skandynawii czy Niemiec. To smakosze piwa i regionalnych, pomorskich przysmaków, często kolekcjonerzy piwnych gadżetów. Część z nich to prawdziwi pasjonaci, którzy podążają śladem piwnych imprez po całej Europie – opowiada Marek Skrętny z Browaru Amber.

Biesiada jak zwykle odbędzie się w drugą sobotę września, obok siedziby Browaru Amber, w Bielkówku i otworzy sezon na kultowego już Koźlaka, ciemne, esencjonalne piwo.

Misją imprezy jest promocja Pomorza, produktów regionalnych, obyczajów oraz najlepszych tradycji pomorskiego piwowarstwa. Podczas biesiady odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych, na którym będzie można skosztować domowego pieczywa, wędlin, serów, przetworów oraz ciepłych posiłków wykonanych według tradycyjnych receptur.

Punktem kulminacyjnym dziesiątych Koźlaków Bielkowskich będzie występ światowej sławy artysty-pirotechnika Sir Henry’ego Hota, który wystąpi z przygotowanym specjalnie na tę okazję niezwykłym spektaklem ognia.

Źródło: Materiały prasowe


Komentujesz: Największa na Pomorzu piwna biesiada

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: piwo, festiwal piwa, koźlaki bielkowskie


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie