Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Najlepszy Turystyczny Produkt roku 201119-09-2011


Ruszyła kolejna edycja plebiscytu sygnowanego przez Polską Organizację Turystyczną na Najlepszy Produkt Turystyczny - wybór Internautów. Za pośrednictwem serwisu otoWakacje.pl, każdy może oddać głos na jego zdaniem najlepszą polską atrakcję turystyczną.


Dokładnie 44 atrakcje turystyczne z całej Polski startują w internetowej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny 2011 roku. Przez 4 tygodnie – od 19 września do 17 października, każdy może zagłosować na najciekawszą atrakcję turystyczną. Nagrodą dla zwycięzcy jest internetowa kampania reklamowa o wartości 50 000 zł, która zostanie przeprowadzona na stronach najpopularniejszych polskich serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych, należących do Grupy Allegro. Atrakcyjne nagrody czekają również na samych głosujących.


– W zeszłym roku konkurs dostarczył nam dużo emocji, bo rywalizacja była bardzo zacięta. Przez pierwszy tydzień głosowania łeb w łeb szły akcja Poznań za pół ceny oraz śląski Szlak Orlich Gniazd, który ostatecznie zwyciężył w plebiscycie, zdobywając niemal jedną czwartą wszystkich głosów – relacjonuje Katarzyna Nowaczyk z serwisu otoWakacje.pl.

– Również w tym roku Internauci będą mieli trudny wybór. Wśród kandydatów na najlepszy produkt turystyczny roku znajduje się naprawdę wiele ciekawych atrakcji.


Co roku Polska Organizacja Turystyczna (POT) nadaje polskim atrakcjom turystycznym certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego. Wybór internautów jest wirtualną kontynuacją plebiscytu organizowanego przez POT.


Komentujesz: Najlepszy Turystyczny Produkt roku 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: najlepszy produkt turystyczny, polska organizacja turystyczna, szlak orlich gniazd, poznań za pół ceny


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie