Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2213)

Najlepsze hotele w Polsce według Michelin

18-03-2013

Czerwony Przewodnik Michelin „Main Cities of Europe 2013”, w którym przyznano pierwszą w Polsce Gwiazdkę Michelin restauracji Atelier Amaro, opisuje i recenzuje nie tylko restauracje, ale również najlepsze hotele z całej Europy. W rankingu znalazło się 39 hoteli z Krakowa i Warszawy.

Inspektorzy Michelin zrecenzowali łącznie 26 hoteli z Krakowa oraz 13 hoteli z Warszawy, dokładnie tyle samo co w ubiegłym roku. W stolicy jako szczególnie przyjemne i miłe zostały ocenione dwa hotele, Le Régina oraz Rialto, natomiast w Krakowie – trzy, Copernicus, Stary oraz Gródek.

Najważniejszym symbolem przyznawanym restauracjom w Czerwonym Przewodniku Michelin „Main Cities of Europe” są gwiazdki, natomiast hotele wyróżniane są piktogramem dużych budynków – poziom oferowanych usług określa skala od jednego do pięciu symboli. Dodatkowo inspektorzy mogą wyróżnić atmosferę panującą w hotelu – miejsca szczególnie przyjemne i miłe oznaczone są symbolami czerwonymi.

Kryteria oceny lokalu są takie same na całym świecie. Europejski hotel wyróżniony w przewodniku Michelin jest na tym samym poziomie, co hotel z taką samą ilością piktogramów w każdej części globu. Dzięki temu czytelnik może być pewien standardu oferowanych przez hotel usług.

„Main Cities of Europe 2013” opisuje ponad 1 574 hoteli reprezentujących różnorodne style, skalę i zakres cenowy oferty.

Źródło: Informacja prasowa


Komentujesz: Najlepsze hotele w Polsce według Michelin

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, kraków, najlepsze hotele, michelin


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie