Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2178)

Najlepsze hotele na zimowy wypoczynek w Polsce

07-08-2013

Na półmetku kalendarzowej zimy biuro programu Złoty Standard – Hotele i Obiekty Hotelarskie przygotowało ranking najlepszych hoteli i obiektów noclegowych w Polsce, które spełniają te kryteria.

Specjaliści Złotego Standardu wzięli pod lupę ponad 200 hoteli i obiektów noclegowych w Polsce, które pomyślnie przeszły audyt w zakresie jakości obsługi Gości. Z grupy 100 obiektów, które uzyskały najwyższą ocenę w 80 badanych kategoriach – od obsługi klientów on-line, po współpracę z systemami rezerwacji hotelowej wytypowali 20, które wyróżniały się najbardziej interesującą ofertą zimowych pobytów.

Następnie każdy z obiektów został poddany dodatkowej ocenie, uwzględniającej 10 aspektów: usługi dla narciarzy, odległość od stoków narciarskich i wyciągów, wielkość bazy do uprawiania sportów zimowych w sąsiedztwie, zaplecze SPA&wellness, oferta rodzinna, atrakcje turystyczne regionu, dodatkowe atrakcje zapewniane przez hotel, urozmaicenie oferty promocyjnej, a także standard obiektu oraz relacja ceny pobytu do oferty.

Na wyróżnienie zasłużyły:
1. Hotel Klimek SPA w Muszynie
2. Hotel Elbrus Spa&Wellness oraz Hotel Skalite w Szczyrku (ex aequo)
3. Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort w Piwnicznej-Zdroju
4. Hotel Fryderyk w Dusznikach-Zdroju
5. Pałac Wojanów w Jeleniej Górze
6. Hotel Kotarz w Brennej
7. Hotel Perła Południa w Rytrze
8. Hotel Fero LUX w Korbielowie
9. Ośrodek Usług Hotelarskich Redyk w Zębie koło Zakopanego
10. 4 Pory Roku & SPA oraz Krynicka Koliba w Krynicy-Zdroju (ex aequo).

Hotele i obiekty na liście Złotego Standardu charakteryzują się przede wszystkim znakomitym położeniem. Usytuowane są w otoczeniu urozmaiconych i dobrze utrzymanych stoków i wyciągów narciarskich. Są partnerami dla miłośników nart i snowboardu, gwarantując im pakiet usług dodatkowych – od ogrzewanej narciarni, poprzez karnety zniżkowe na wyciągi, do wypożyczalni sprzętu oraz na lekcje w sprawdzonych szkółkach narciarskich dla dorosłych i dzieci, aż po dowóz na stok własnym, w kilku przypadkach bezpłatnym, ski-busem. Co więcej uwzględniają nie tylko potrzeby fanów zjazdów, ale również osób, które preferują biegi na nartach.

Lokalizacja w najpiękniejszych zakątkach: Beskidu Śląskiego i Żywieckiego, Beskidu Sądeckiego, Sudetów, Karkonoszy i Tatr zapewnia ciszę i wytchnienie od miejskiego zgiełku, a z drugiej strony pozwala w ciągu najwyżej pół godziny dotrzeć do najciekawszych atrakcji turystycznych danego regionu: ciekawostek przyrodniczych, pereł architektury, muzeów, ośrodków sportowych i parków rozrywki.

Liderzy rankingu Złoty Standard zasługują na uznanie ze względu na urozmaiconą i pomysłową ofertę rodzinną. Obejmuje ona nie tylko zniżki dla dzieci i specjalne cenowe pakiety rodzinne oraz udogodnienia takie jak: możliwość wypożyczenia łóżeczka, wanienki, przewijaka czy wysokiego krzesełka do karmienia. Zawiera również dostosowany do potrzeb najmłodszych gości pokój zabaw, kino, bogaty program animacji, spotkań z ciekawymi ludźmi i tradycjami regionu oraz wycieczek i zawodów sportowych.

Jednak zimowy wypoczynek, to nie tylko aktywność na stoku, lodowisku, czas dla rodziny i zwiedzanie atrakcji turystycznych regionu. To również okazja na relaks dla ciała i ducha. Dlatego wysoką ocenę uzyskały obiekty, które wyróżniają się strefą SPA&wellness. Proponują szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów relaksacyjno-leczniczych, kosmetycznych i masaży, zapewniając swobodę i dyskrecję.

Więcej informacji na stronie www.zlotystandard.info


Komentujesz: Najlepsze hotele na zimowy wypoczynek

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: hotele, najlepsze hotele, złoty standard


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie