Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Najczystsze hotele w Tokio i Warszawie

 

30-08-2012


Włosy w odpływie prysznica, kłęby kurzu czy brudny dywan – na szczęście takie niespodzianki należą dziś raczej do rzadkości w hotelowych pokojach. W których miastach hotelarze zwracają szczególną uwagę na higienę, a gdzie stan pokoi pozostawia wiele do życzenia pokazują wyniki badania wykonanego przez hotel.info.

Z porównania pięciu największych polskich miast wynika, że goście odwiedzający Warszawę są szczególnie zadowoleni z czystości hotelowych pokoi. Rezerwujący przyznali stolicy 8,78 pkt, co zapewniło jej pierwsze miejsce. Tuż za nią plasuje się Poznań ze zdobytymi 8,46 pkt. Również Kraków, Wrocław i Łódź otrzymały ponad 8 punktów. Świeża pościel i wysprzątane pokoje okazują się więc być regułą w pięciu największych miastach Polski.

W rankingu miast całego świata pierwszą pozycję zajęło Tokio. Zdobyte 8,91 pkt zapewniło japońskiej stolicy miejsce na czele stawki, tuż przed Warszawą. Również tutaj gościom hotelowym z trudem przychodzi znalezienie skaz – polska stolica zasłużyła na 8,78 pkt. Tallinn i Dublin z ocenami 8,22 i 8,20 pkt również zostały zaliczone do dwudziestki najczystszych miast na świecie. Mniej zadowoleni okazali się natomiast goście hoteli w Paryżu (7,54) i Amsterdamie (7,61).

Podczas badania hoteli pod względem czystości Polska z oceną 8,49 pkt okazała się jednym z najporządniejszych państw. Hotelarze w Szwajcarii (8,47), Austrii (8,42) i Niemczech (8,30) również znaleźli się w czołówce. Goście nocujący w hiszpańskich hotelach byli nieco mniej zadowoleni i przyznali średnio 8,17 pkt. Francja otrzymała ocenę 7,78, a hotele w Wielkiej Brytanii jedyne 7,72 pkt.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Najczystsze hotele w Tokio i Warszawie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, najlepsze hotele, hotele warszawa, tokio


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie