Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Na wakacje z Kapitanem Ameryką


11-05-2012


Prawie połowa Amerykanów chciałaby umieć latać, a 40 proc. chciałoby być Kapitanem Ameryką. Tak wynika z sondażu zleconego przez Wyndham Rewards, program lojalnościowy grupy hotelowej Wyndham Worldwide, która partneruje premierze filmu „The Avengers”.


Z sondażu wynika również, że jako towarzysza długiego lotu Amerykanie najchętniej wybraliby Kapitana Amerykę (40 proc.), a z Iron Manem chciałoby lecieć 24 proc. ankietowanych. 53 proc. osób uważa, że gdyby ulubionemu superbohaterowi dać możliwość wyboru wakacji – najchętniej wybierałby leniuchowanie na plaży.


Grupa hotelowa zleciła przeprowadzenie sondażu w związku z premierą nowego filmu na podstawie komiksów Marvela – „The Avengers”. Wyndham Worldwide jest partnerem filmu i w związku z tym firma przygotowała konkurs, w ramach którego wygrać można Pakiet VIP Rodziny Marvel, który zawiera m.in. cztery bilety na światową premierę kolejnego filmu Marvela w 2013 roku, milion punktów w programie lojalnościowym Wyndham Rewards (wymienialne na noclegi), dwa tys. dolarów kieszonkowego i plakat z autografami aktorów.


Oprócz głównych nagród, Wyndham co tydzień losował będzie laureatów nagród pocieszenia, którymi będą plakaty z autografami aktorów oraz ilość punktów wystarczająca na spędzenie w hotelach do siedmiu bezpłatnych noclegów.


Ponadto osoby, które zarejestrują się w programie oraz dwukrotnie zatrzymają się w hotelach biorących udział w promocji, otrzymają dwa bilety do kina oraz specjalnie przygotowaną edycję komiksu.


Szczegóły promocji na stronie www.hotelsassemble.com

Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Na wakacje z Kapitanem Ameryką

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: konkurs, hotele, usa


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie