Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Muzeum na wynos - Muzeun Narodowe w Warszawie


18-09-2010


Szanowni Państwo!

Miło mi poinformować, iż 15 października 2010 r. w Muzeum Narodowym w Warszawie rusza nowy projekt edukacyjny pt. Muzeum na wynos.

Muzeum na wynos to pilotażowy program edukacyjny, którego celem jest wyjście z ofertą kulturalną Muzeum Narodowego w Warszawie poza jego siedzibę i poszerzenie kręgu odbiorców o grupy dzieci i młodzieży, które z powodu niepełnosprawności, choroby czy sytuacji życiowej nie mogą lub mają znacznie utrudniony dostęp do zajęć odbywających się w muzealnych galeriach. Adresatami projektu są placówki szkolne działające przy szpitalach, hospicjach i sanatoriach dla dzieci, świetlice socjoterapeutyczne, ośrodki opiekuńczo-wychowawcze i domy dziecka. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zajęcia można rezerwować od 15 września od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 22 621 10 31 wew. 246 w godz. 9.00 – 16.00. Projekt realizowany będzie do 15 grudnia 2010 roku.

Szczegółowe informacje o projekcie i jego realizacji znajdują się pod adresem: http://www.mnw.art.pl/index.php/pl/osrodek_oswiatowy/muzeum_na_wynos/ oraz w Kalendarium www.polskawita.pl

informacja prasowa

Komentujesz: Muzeum na wynos - Muzeun Narodowe w Warszawie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie