Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Mazury Road Show13-10-2011


Do końca głosowania na najpiękniejsze miejsca na świecie w konkursie “New7Wonders” pozostał niecały miesiąc. W tym czasie organizatorzy kampanii “Mazury Cud Natury” realizują zaplanowany cykl wydarzeń pod wspólnym hasłem “Runda finałowa”, którego celem jest mobilizacja mieszkańców Polski i zagranicy do wsparcia polskiego kandydata w ostatnich dniach trwania konkursu.


Jednym z elementów tego etapu jest przedsięwzięcie pod nazwą Mazury Road Show - tournee po miastach Polski z wykorzystaniem obrandowanego samochodu typu tir.


Samochód staje na najbardziej odwiedzanych przez mieszkańców i turystów placach miast.
Wewnątrz samochodu znajduje się salka multimedialna ze stanowiskami komputerowymi do głosowania przez Internet oraz monitorem do wyświetlania materiałów filmowych, a także wystawa plansz 3D prezentująca uroki Mazur.


Inauguracja trasy miała miejsce 16 lipca 2011 r. podczas obchodów rocznicy Bitwy pod Grunwaldem. Dwa miesiące później multimedialny tir stanął w centrum Warszawy podczas Światowego Dnia Głosowania na Mazury. Miesiąc po akcji w Warszawie, tir stanie 15 października w Gdańsku na Targu Węglowym (naprzeciw Złotej Bramy otwierającej zabytkową ul. Długą). Mieszkańcy Gdańska i turyści będą mogli odwiedzić mobilne centrum promocyjne Mazur w godz. 9-17.


Głosy na Mazury będzie można oddać przez Internet (na stanowiskach komputerowych) oraz wysyłając SMS o haśle Mazury na nr 7155. Każdy głosujący otrzyma upominek.


Mazurski truck pojawi się przed zakończeniem konkursu jeszcze w dwóch miejscach.


Więcej o kampanii na stronie www.mazurycudnatury.org


Komentujesz: Multimedialny tir Mazur zawita do Gdańska

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: gdańsk, 7 cudów świata, mazury cud natury, mazury road show


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie