Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

III Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław - podsumowanie
22-04-2011


W dniach 8-10 kwietnia we Wrocławiu odbyła się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych. W ciągu dwóch dni Halę Orbita odwiedziło ok. 15 tys. osób, które podziwiały stoiska zaprezentowane przez przeszło 229 wystawców. Poniżej przedstawiamy krótką relację z imprezy.


Pierwszy dzień Targów rozpoczął się od konferencji prasowej, po której odbyło się Uroczyste Otwarcie III edycji Targów. Gościem prezentacji był Jeffrey C. Vick – Szef Sekcji Konsularnej Konsulatu Amerykańskiego w Krakowie, a spotkanie poruszało kwestie ułatwień wizowych dla obywateli Polski udających się do USA.


Gościem specjalnym Targów był ponownie Wojciech Cejrowski. Odwiedzający mieli szansę spotkać się z nim oraz sfotografować na jednym ze stoisk, gdzie podpisywał swoje książki. W godzinach popołudniowych Wojciech Cejrowski opowiadał przed tłumnie zgromadzoną publicznością o swoich obserwacjach i przygodach podczas licznych podróży.


Tegoroczna impreza towarzysząca, jaką był Festiwal Podróżników okazała się strzałem w dziesiątkę. Spektrum spotkań było różnorodne, począwszy od wypraw rowerowych po Afryce i Kubie, po opowieści z Antarktyki. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Jerzy Majcherczyk, jeden z odkrywców Kanionu Colca w Peru oraz Marcin Jamkowski, który opowiadał o swoich ekspedycjach nurkowych na wrakach Bałtyckich Titaników.


Na zakończenie Targów rozdano nagrody w konkursie na najbardziej atrakcyjne stoisko. Nagrody odebrali odpowiednio: Kulturinsel Einsiedel, Województwo Lubelskie oraz Śląska Organizacja Turystyczna. Organizator Targów przyznał również dwie nowe nagrody: na najlepiej prowadzoną stronę internetową oraz najlepiej prowadzony profil na Facebooku. Nagrody otrzymali Konsorcjum Polskich Biur Podróży Trade & Travel Company oraz Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna. Wszyscy nagrodzeni otrzymali statuetki.


Więcej informacji na stronie www.mttwroclaw.pl


Komentujesz: MTT we Wrocławiu - podsumowanie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: wrocław, targi turystyczne, międzynarodowe targi turystyczne, cejrowski


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie