Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Modernizacja w hotelach marki Novotel30-03-2012


Sieć hoteli Novotel w Polsce zaplanowała w bieżącym roku szereg modernizacji w swoich obiektach. Polskie hotele w najbliższych miesiącach przejdą gruntowne modernizacje dostosowujące je do standardów i wymagań tej sieci. Planowane inwestycje zostały przygotowane także z myślą o przyjęciu gości na EURO 2012 i będą zakończone przed rozpoczęciem tej imprezy.


Renowacje obiektów hotelowych każdorazowo przygotowywane są zarówno pod kątem najnowszych standardów marki jak również oczekiwań klientów. Planowane zmiany dotyczą pokoi i powierzchni ogólnodostępnych: lobby, recepcji, barów i restauracji. Hotele zmienią kolorystykę oraz wystrój i aranżację wnętrz. Największe inwestycje w najbliższych miesiącach zostaną przeprowadzone w hotelach: Novotel Warszawa Airport, Novotel Gdańsk Centrum, Novotel Wrocław oraz Novotel Katowice Centrum.


Novotel Warszawa Airport

Prace w hotelu rozpoczęły się już w grudniu. Pierwszy etap - odnowienie 40 pokoi - właśnie się zakończył. Pokoje te zostały oddane do użytku w standardzie Executive. Oprócz komfortowego wystroju ich goście mogą także korzystać z dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak ekspres do kawy czy stacja dokująca do urządzeń Apple. Kolejne etapy modernizacji w Novotel Warszawa Airport będą obejmowały kompleksowy remont powierzchni ogólnodostępnych: lobby, recepcji, restauracji i baru. Lobby, które stanowi wizytówkę całego hotelu, zostało zaprojektowane z użyciem elementów aranżacji i mebli o nowoczesnych kształtach, a także intensywnych odcieniach kolorów pomarańczowego i bordo. Charakteru całości dodadzą dużych rozmiarów rzeźby ustawione w lobby.


Novotel Gdańsk Centrum

Projekt wdrażania nowych aranżacji w hotelu Novotel Gdańsk Centrum, obejmujących wszystkie przestrzenie publiczne już się rozpoczął. Całkowitej odmianie ulegną lobby, recepcja, bar i restauracja. Aranżacje będą nawiązywały do nadmorskiego charakteru miejsca. Główne kolory - błękit i biel oraz srebrne i szklane elementy wyposażenia powiększą optycznie przestrzeń, a użycie nowych technologii, między innymi zastosowanie dynamicznego oznakowania recepcji czy ruchomych obrazów cyfrowych (Digital Art) wyświetlanych w lobby, dodadzą nowoczesnego charakteru wnętrzom.


Novotel Wrocław

Goście hotelu Novotel Wrocław już niedługo będą mogli cieszyć się komfortem wyremontowanych pokoi, jak również zupełnie nowym wystrojem lobby, restauracji oraz baru. Zmodernizowane pokoje w ciepłej kolorystyce Novation zostaną oddane do użytku już w marcu. Kolejny etap modernizacji obejmujący lobby, restaurację i bar, zmieni ich aranżacje, kolorystykę i oświetlenie nadając tym powierzchniom nowoczesną stylistykę z ciepłymi akcentami czerwieni.


Novotel Katowice Centrum

Projekt nowej aranżacji lobby i recepcji w hotelu Novotel Katowice Centrum został przygotowany
z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu tych powierzchni oraz zapewnieniu maksymalnej wygody gościom. Elementy wyposażenia oraz meble są zaprojektowane w nowoczesnych kształtach i w naturalnych kolorach, z energetyzującymi i rozświetlającymi akcentami czerwieni i brązu.


Nowości dla dzieci

Zmiany w hotelach Novotel odczują także najmłodsi goście. Marka od lat dba o rodziny z dziećmi, zapewniając im pełen wachlarz usług dopasowanych specjalnie dla tego segmentu, zgodnie ze swą polityką Family&Novotel. W każdym hotelu Novotel na świecie jest spacjalnie zaaranżowany kącik zabaw dla dzieci; polskie Novotele na początku tego roku wymieniły wyposażenie tych kącików wprowadzając najnowszą linię mebelków Ba-Ba, których kształty i kolory nawiązują do legendarnej postaci z kreskówek dla dzieci – Barbapapy. Wszystkie 11 hoteli Novotel w Polsce oferuje także najmłodszym gościom konsole do gier Xbox 360, a w hotelu Novotel Warszawa Centrum dodatkowo goście mogą cieszyć się najnowszą konsolą Xbox Kinect.

 

Źródło: materiały prasowe


Komentujesz: Modernizacja w hotelach marki Novotel

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, wrocław, gdańsk, katowice, hotel novotel


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie